Paris Hilton, Britney Spears ve Elton John’un ‘Hold Me Closer’ Filmini Destekliyor – Hollywood Life


Paris Hilton, Britney Spears ve Elton John'un 'Hold Me Closer' Filmini Destekliyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Paris Hilton41 yaşında, uzun zamandır arkadaşına sevgisini gösterdi Britney Spears, 40, son Instagram gönderisinde. Sosyetik, şarkıcının yeni şarkısıyla birlikte dışarıdaki parlak balonlu pembe arabanın üzerinde ve üzerinde dans etti. Elton John“Hold Me Closer”, 26 Ağustos’ta paylaştığı yeni bir videoda oynadı. Açık pembe fermuarlı bir kapüşonluyu salladı, pantolonunu yıldız kesimli, koyu pembe spor ayakkabılarıyla ve güneş gözlükleriyle eşleştirerek gülümseyip arkasını döndü. kısmen yukarı at kuyruğu olan uzun sarı saçları.

“Bu Britney kaltak…ve Kraliçe resmen geri döndü!👑🧚‍♀️💖✨ “Hold Me Closer” çıktı ve bir sonraki duyuruya kadar tekrar tekrar çalacağım!😍 Seninle gurur duyuyorum sis🥹💖 #HoldMeCloser 🥰 # Sliving 💘#ThatsHot 🔥,” Paris, gönderinin başlığına yazdı.

Paris videosunu ve destekleyici başlığını paylaştığında, takipçilerinin yorum yapması uzun sürmedi. Bir takipçi, “Dünyadaki en destekleyici BFF” diye yazarken, bir diğeri yakın gelecekte Britney ile bir işbirliği olup olmayacağını sordu. Üçüncüsü onun dans hareketlerini “sevimli” olarak adlandırdı ve dördüncüsü ne kadar “güzel” göründüğüne dair fışkırdı.

Paris Hilton, Britney Spears
Paris Hilton ve Britney Spears yıllardır arkadaşlar. (Sıçrama Haberleri)

Paris’in desteği, Britney ile birkaç yıl arkadaşlığını paylaştıktan sonra gelir. Geçmişte bir kereden fazla birlikte takılırken fotoğraflandılar ve sosyetik, konservatörlüğü ile mücadeleleri boyunca pop yıldızına sevgi gösterdi. Gençken çeşitli yatılı okullara devam ederken “fiziksel, duygusal ve sözlü” tacize uğradığını açıkladıktan sonra Paris’e inanmadığını itiraf ettiğinde bile onun yanında kaldı.

Paris, Britney’nin konservatörlük ifadesi sırasında bariz istismarı hakkındaki görüşünü ifade etmesinden kısa bir süre sonra, “Bunu bu şekilde kastetmediğini biliyorum” dedi. “Bunu gördüğünde, inanamadı bile demek istedi. Söylediği şey, insanlar bunu duyduğunda, ‘Ah, bu Britney Spears, bu Paris Hilton. Bu mükemmel hayatları var.’ Kim inanacak – Paris’e bile inanmadıysam, kim bana inanacak?’ İlk o zaman izledi.”

“Bence bu sadece medyanın bir yanlış anlamasıydı” diye ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/paris-hilton-supports-britney-spears-elton-john-hold-me-closer-song-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir