Paris Hilton, Birinci Yıldönümünü Kutlarken Kırmızı Mayoyla Sallandı – Hollywood Life


Paris Hilton, Birinci Yıldönümünü Kutlarken Kırmızı Mayoyla Sallandı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Backgird/MEGA

paris hilton41, Maldivler’de son bir yıl dönümü gezisi sırasında inanılmaz bir zaman geçiriyor gibiydi. Carter Reum. Sosyetik, suda eğlenirken kırmızı tek parça bir mayo ve beyaz çerçeveli kalp şeklinde güneş gözlüğü taktı. fotoğraflarda güzel yerde çekilmiş Ayrıca saçlarını düşük bir topuz yaptı ve bazı noktalarda gömleksiz kocasıyla sahilde takılırken kırmızı ve beyaz bir fular taktı.

Güzel, fotoğrafa başka fotoğraflar da ekledi. instagram gönderi ve gezinin diğer anlarında mutlu çiftin birbirine karıştığını ve eğlendiğini gösterdiler. Bir anlık fotoğrafta, tek boynuzlu at şamandırasının yanındaki şezlongda dinlenirken mavi ve beyaz desenli bir bikini giymişti. Bir diğeri, muhabbet kuşlarının açık havuz veya jakuzi gibi görünen bir yerde kucaklaştığını gösteriyordu ve fotoğrafların geri kalanında, el ele tutuşurken Paris için uzun elbiseler ve Carter için düğmeli üstler ve pantolonlar dahil olmak üzere etkilemek için giyinmişlerdi. ve güzel havada gülümsedi.

paris hilton
Paris, önceki bir gezi sırasında seksi bir kıyafeti sallıyor. (Arka bant/MEGA)

“Dünyanın her yerinde bulundum ve en güzel yerlerde kaldım. Ama @WaldorfAstoriaMaldives’de @IthaafushiPrivateIsland gibi bir şey hiç görmedim. Bu özel ada gerçekten Yeryüzündeki Cennet!😍🏝 Burada çok güzel, romantik ve dinlendirici! Bir rüya gibi geliyor!🤩 Yıldönümümüzü kutlayan aşkımla burada olduğum için kendimi çok şanslı ve kutsanmış hissediyorum. 🥰 #LifeisBeautiful 💘 #Maldivler,” diyen Paris, epik gönderiye altyazı ekledi.

Paris ve Carter’ın son yıl dönümü kaçamağı, o ve Carter’ın Santa Monica, CA’daki sanal dünyası Paris World’ün lansman partisine katılmalarından sadece birkaç hafta sonra geliyor. Etkinlik, yıldönümlerinde gerçekleşti ve pembe kıyafetler içinde poz verip eşleşirken hepsi gülümsedi. Siyah ve pembe bir ceket ve siyah pantolonun altına açık pembe bir üst giyerken, o bir catsuit ve pembe çerçeveli güneş gözlüğü takmıştı.

Paris Hilton, Carter Reum
Paris ve Carter yakın tarihli bir etkinlikte poz veriyor. (MEGA)

Paris ve Carter, yaklaşık dokuz ay nişanlı kaldıktan sonra 11 Kasım 2021’de evlendiler. 2019’un sonunda çıkmaya başladılar ve tüp bebek tedavileri yoluyla bir aile kurmaya çalışmak konusunda açıktılar. “İstersem ikizleri seçebilirim,” dedi. Trend Raportörü Ocak 2021’de podcast. “[Carter and I] hakkında konuşmak [getting married] her zaman ve bebeklerimizin isimlerini ve hepsini planlamak. Hayatımın bir sonraki adımına geçmek için gerçekten heyecanlıyım.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/26/paris-hilton-red-swimsuit-anniversary-trip-carter-reum-maldives-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir