Paris Hilton Bahamalar’da Siyah Beyaz Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Paris Hilton Siyah Mayo


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Paris Hilton, 41 yaşında, muhteşem, güneşli bir günde sahilde ürpertici bazı tatlı resimlerini göstermek için 27 Mayıs’ta Instagram’ı alarak yaza hazırlandı. Bahamalar’da çekilen fotoğraflarda, göz alıcı bir vintage havası olan sevimli, yüksek belli siyah beyaz kareli bir mayo içinde görülüyor.

İlk resimde, yüzünün yanında küçük bir denizyıldızını kendinden emin bir şekilde tutarken başını yana eğerek poz verdi. Şık bale ayakkabıları ve klasik siyah güneş gözlükleri giyerken saçlarını sıkı bir topuz haline getirdi. İkinci fotoğrafta siyah beyaz desenli bir kimonoyu zarif bir şekilde başının üzerine gerdi. Aynı anda kafasına şık siyah bir güneş şapkası takarken kumaşın hafifçe rüzgarda esmesine izin verdi.

Ve son olarak, üçüncü fotoğrafta, özlemle uzaklara bakarken elini küstahça kalçasının arkasına koydu. “#Sliving Summer köşeyi dönünce!” Altyazı okundu ve ardından uygun bir gün ışığı emojisi.

Paris Hilton Siyah Mayo
Paris Hilton Siyah Mayoyla (SplashNews)

Açıkça yüksek belli bikini ve babetlerin hayranıydı, ayrıca 17 Şubat’ta doğum gününü kutlamak için sahilde daha cesur fotoğraflarını Instagram’da yayınladı. Vahşi tarafını göstererek hem özel bir teknede hem de kumda bir hükümdarı sallarken poz verdi. kelebek sarma.

Özgür ruhlu sosyetik, gecede koruması tarafından kovalandığından, Paris’in bu yıl eğleniyor gibi göründüğü tek zaman bu değil. Koçella bu Nisan. Komik viral TikTok, huysuz güvenlik görevlisi onu takip ederken, akıcı beyaz bir elbise içinde zahmetsizce atladı.

Aynı festivalde, “Yıldızlar Kördür” şarkıcısı içini kanalize etti. barbara cenneti bolca püsküllü neon pembe bir kıyafet sallayarak. Kalkma 1960’ların hit televizyon programında ana karakter Jeannie’nin kostümünü fazlasıyla andırıyordu. Jeanie’yi hayal ediyorum.

Ancak, hayat dolu çabalarına rağmen, Paris’in hayatının geleneksel bir yönü de var. 11 Kasım 2021’de evlendi Carter Reum iki yıllık flörtün ardından. “Basit Hayat” yıldızının gelecek planlarına gelince, bir gün yeni kocasından çocuk istemek konusunda açıktı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/paris-hilton-black-and-white-bikini-bahamas-photos/

Yorum yapın

SMM Panel