Paris Hilton 20’li Yaşlarının Başında Kürtaj Oldu: Röportaj – Hollywood Life


Paris Hilton 20'li Yaşlarının Başında Kürtaj Oldu: Röportaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Jeremy Choh

paris hilton 20’li yaşlarının başında kürtaj oldu. 42 yaşındaki adam, “Bu aynı zamanda hakkında konuşmak istemediğim bir konuydu çünkü bunda çok fazla utanç vardı” dedi. Cazibe dergi 23 Şubat Perşembe günü yayınlanan bir röportajda, “Ben bir çocuktum ve buna hazır değildim” diye ekledi, baba veya zaman çizelgesi hakkında daha fazla ayrıntı vermedi. Çıktı

Roe v Wade ışığında kabulü şimdi yapmak istediğini açıkladı. “Önemli olduğunu düşünüyorum” Sade yaşam yıldız dedi. “Etrafında o kadar çok politika var ki, ama bu bir kadın bedeni… Neden buna dayalı bir yasa olsun ki?” o da not etti.

Paris Hilton 20'li Yaşlarının Başında Kürtaj Oldu: Röportaj – Hollywood Life
Paris Hilton, ‘Glamour’ kapak çekimi için poz veriyor. (Jeremy Choh)

“Bu senin vücudun, senin seçimin ve ben buna gerçekten inanıyorum. Üreme sağlığınızla ilgili ne yapacağınızla ilgili yasalar çıkarmaları benim için akıllara durgunluk veriyor, çünkü erkeklerde durum tam tersi olsaydı, bu hiç böyle olmazdı,” diye paylaştı Paris, ender görülen bir siyasi paylaşım yaptı. ifade.

Sosyetik yakın zamanda ilk çocuğunu kocasıyla vekil aracılığıyla karşıladı Carter Reumadının olduğunu paylaşıyor Phoenix Barron Hilton Reum onun üzerinde iHeartRadio podcast’i Burası Paris. Adı on yıl boyunca aklındaydı ve sadece başlıklı yakında çıkacak olan anılarında yazdı. Paris.

Paris Hilton 20'li Yaşlarının Başında Kürtaj Oldu: Röportaj – Hollywood Life
Röportajda Paris, oğlu Phoenix’in adını açıkladı. (Jeremy Choh)

“Eğer her şey yolunda giderse, sen bunu okuduğunda, Carter ve benim bir erkek bebeğimiz olacak. Ona yıllar önce Paris ve Londra ile uyumlu bir şey ararken bir harita üzerinde şehirler, ülkeler ve eyaletler ararken karar verdiğim bir isim olan Phoenix adını vermeyi planlıyoruz.

“Phoenix’in birkaç iyi popüler kültür referans noktası var, ama daha da önemlisi, alevler içinde sönen ve sonra tekrar uçmak için küllerinden yükselen kuş. Oğlumun felaketin ve zaferin hayatımız boyunca gelip geçtiğini bilerek büyümesini istiyorum. Ve bu bize gelecek için büyük umut vermeli” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/paris-hilton-abortion-early-20s-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir