Paris Hilton, 15 Yaşındayken Uyuşturucu Verildiğini ve Tecavüze Uğradığını Söyledi – Hollywood Life


paris cazibesi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Jeremy Choh

DJ/girişimciye dönüşen sosyetik paris hilton42, yeni bir röportaj sırasında hayatındaki birkaç taciz olayını açtı. Cazibe Sadece öğretmenlerinden biri tarafından “manipüle edilmekle” kalmadı, aynı zamanda 15 yaşındayken yaşlı bir adam tarafından kendisine ilaç verildiği ve tecavüze uğradığı bir zamanı da hatırladı. “Hatırladım. Onun üzerimde, ağzımı kapatırken, ‘Rüya görüyorsun, rüya görüyorsun’ gibi olduğunu ve kulağıma fısıldadığını hayal ediyorum” dedi.

paris cazibesi
Paris Hilton, Mart 2023 sayısı için ‘Glamour’ için poz verdi. (Jeremy Choh)

Trajik olay, Paris ve bir arkadaşının bazı yaşlı adamlarla “bip sesini” verdikten sonra meydana geldi. [pager] Sayılar” Los Angeles’taki Century City alışveriş merkezinde. Paris, “Sonra bir gün bizi evlerine davet ettiler ve biz bu meyveli şarap soğutucularını içiyoruz,” diye hatırladı Paris. “O zamanlar içki falan içmedim, ama sonra belki bir veya iki yudum aldığımda, hemen başım dönmeye ve sersemlemeye başladım. İçine ne koyduğunu bilmiyorum, sanırım bir sarhoştu. [Rohypnol]” Çıkış, bunun artık annenin “ilk cinsel deneyimi” olduğunu ve o zamandan beri onu kendinden “utandırdığını” belirtti.

Bu ihlalden önce, “Stars Are Blind” hit yapımcısı, okuyucularına öğretmenlerinden birinin onu “manipüle ettiği” ve onu öptüğü bir zamanı anlattı. Paris, “Ben sadece çok genç bir kızdım ve öğretmenim tarafından manipüle edildim” dedi. “Genç bir kızdan faydalandı ve bu benim de engellediğim bir şeydi, yıllar sonrasına kadar hatırlamadım. Beni her zaman telefonla arar, benimle flört eder, olgun bir kadın olduğumu aklıma sokmaya çalışırdı. Bir akşam, yaşlı adam o zamanki genci arabasına bindirdi ve onu öptü, ancak ailesi dururken durdu. [Kathy and Richard Hilton] arabalarına bindiler. “Sadece öpüştük ama ailem gelmeseydi ne yapmaya çalışırdı bir düşünsene?” diye sordu.

paris hilton ihtişamı
Paris Hilton Glamour’un kapağında. (Jeremy Choh)

Öğretmen, Paris’in ebeveynlerini gördükten sonra, hızlanmaya karar verdi ve ardından Kathy ve Richard tarafından kovalandı. “Bel Air’den tam anlamıyla saatte 100 mil hızla geçtik,” dedi ve ekledi, “Çok hızlı gidiyorduk ve bir şekilde onlardan kırmızı ışıkta kaçtık. Çıldırıyordu ve beni eve, Bel Air’e geri götürdü, ‘Defol’ dedi.” . “Bugüne kadar ailemle bunun hakkında konuşmadım. Kimseye söylemedim, dedi Paris. “Ne olduğunu bilmiyorum, sadece tüm durumdan çok utandım – daha en başından bu kadar genç yaşta ve gerçekten tuhaf bir şekilde bende kaldı.”

Daha olumlu bir haber olarak, Paris Hilton Tracksuits’in kurucusu oğlunun doğumunu duyurdu. Phoenix Barron Hilton Reum24 Ocak’ta. “Zaten kelimelerin ötesinde seviliyorsun,” diye yazdı. fotoğraf yeni doğmuş bebeğinin elini tutması. Gelecekte ailesini genişletmek umuduyla kurtardığı 20 embriyosu olduğunu da açıkladı. “karter [Reum] ve ben zaten gelecek hakkında konuşuyordum ve sonra dünya kapandı, ben de ‘Embriyo üretmemiz hakkında ne düşünüyorsun?’ dedim.” Paris hatırladı. “Ve ‘Evet, hadi yapalım’ dedi. Ve bunu yedi kez yaptık… Bütün erkek çocuklarım var. 20 oğlum var.” Yeni anne ayı, doğum ve ölüm onu ​​”dünyadaki her şeyden çok” korkuttuğu için taşıyıcı anne kullanmayı tercih ettiğini açıkladı. Paris ve Carter, Kasım 2021’den beri evliler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/paris-hilton-drugged-raped-glamour-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir