Pamela Anderson’ın Kıvırcık Saçları ve Kırmızı Dudakları Broadway Fotoğraflarında ‘Chicago’da – Hollywood Life


pamela anderson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: VEGAN / BACKGRID

pamela anderson ne giyerse giysin her zaman bir açıklama yapar ve 3 Mayıs’ta Broadway performansından sonra New York’taki Ambassador Theatre’dan ayrılırken yaptığı da buydu. 54 yaşındaki oyuncu Roxie Hart’ı oynuyor. Chicago ve platin sarısı saçları hacimli bukleler halinde parlak kırmızı dudaklara sahipken muhteşem görünüyordu.

pamela anderson
Pamela Anderson, 3 Mayıs’taki Broadway şovunun ardından siyah bir tulumu sallarken hacimli, platin sarısı bukleler ve parlak kırmızı dudak ile çarpıcı görünüyordu. (VEGAN / BACKGRID)

Pam, bol dekolteyi ortaya çıkaran derin yuvarlak yakalı, dar siyah bir tulumu salladı. Tek parça, saten fırfırlarla kaplı yular askılarına sahipti ve pantolonlar uylukları sıkılaştırdı ve düz bacaklara aktı. Görünümünü bir çift platform siyah sandalet ve siyah kedi gözü güneş gözlüğü ile tamamlamış. Kırmızı dudağının yanı sıra parlak kırmızı manikür ve pedikür yaptı.

pamela anderson
Pamela, Broadway şovu ‘Chicago’da Roxie Hart’ı oynuyor. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Pam hakkında sevdiğimiz bir şey, makyajlı veya makyajsız harika görünmesi. İster ayak işlerini yapıyor, isterse etkinlikler için dokuzlara kadar giyiniyor olsun, yine de harika görünmeyi başarıyor.

Pam’in makyajsız en sevdiğimiz görünümlerinden biri, Malibu’da uzun, dökümlü bir maksi elbise giyerken kahve almasıydı. Pamela, sarı saçlarını doğal dalgalarla aşağıda tutarken, yüzü bir damla makyaj olmadan tamamen tazeydi.

Kıyafetine gelince, üzerine kuşgözü, fistolu etek ucu olan spagetti kayışlı beyaz pamuklu maksi bir elbise giydi. Elbisenin geri kalanı fırfırlı katmanlara sahipken, elbisenin geri kalanında sıska spagetti kayışları ve dekolteli bir korsaj vardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/pamela-anderson-curly-hair-red-lips-chicago-broadway-photos/

Yorum yapın