Pamela Anderson’ın Kırmızı Tek Parça Mayosu: Fotoğraflar – Hollywood Life


pamela anderson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Frankies Bikinileri

pamela anderson mayo markası Frankies Bikinis ile yeni bir işbirliği için köklerine geri döndü. 55 yaşındaki oyuncu, rol aldığı sırada giydiği ikonik takım elbiseyi yansıtan, yüksek belli, dalgalı kırmızı bir mayoyla muhteşem görünüyordu. Sahil Güvenlik.

pamela anderson
Pamela Anderson, yeni bir Frankies Bikinis kampanyası için bu seksi kırmızı ‘Baywatch’ mayoyu salladı. (Frankies Bikinileri)
pamela anderson
Pamela Anderson, Frankies Bikinis için ipli bikinisini salladı. (Frankies Bikinileri)

Pamela, bol dekolteyi ortaya çıkaran dekolte yuvarlak yakalı kırmızı mayoyu salladığında kampanyada büyüleyici görünüyordu. Takımın yanları süper yüksek belliydi ve tonlu bacaklarını tam olarak sergiliyordu ve görünüşünü ıslak, tuzlu plaj dalgalarıyla tamamlıyordu. Pamela, kırmızı tek parça mayoyu ilk kez oynadığında yaptı. Sahil Güvenlik 1992’den 1997’ye kadar ve yeni takımı, 30 yıl önce ilk kez giydiği ikonik takıma benziyor.

pamela anderson
Pamela bu şeffaf beyaz tek parça mayoyu giydi. (Frankies Bikinileri)
pamela anderson
Pamela, Frankies Bikinis kampanyasını katletti. (Frankies Bikinileri)

Pamela fotoğrafı yayınladı kırmızı tek parçalı ve “Sonuçta…Zamanı geldi – bunu sizinle paylaşmaktan çok heyecanlandım -Sır saklamakta berbatım – Zaman çok yavaş geçti…Ama bugün uzun bir yıldan sonra – Size ticaretin tüm favori fikirlerimi ve püf noktalarını söyleyebilirim – Hepsi @frankiesbikinis ile yaptığım mayo işbirliğine karıştı – Bir rüya gerçek oldu – Ve bunu Paradise Cove’un en tatlı kızı ( @francescaaiello ) ile yapmaktan daha iyi kiminle yapabilirim O büyüdü gözlerimin önünde, oğlumla birlikte – hikayemiz özgün ve benzersiz. Ham, eğlenceli ve zamansız… 4 Mayıs’ta mevcut.”

Pamela, bir sürü seksi mayoyla sallanan çekim boyunca muhteşem görünüyordu ve favorilerimizden biri açık pembe ipli bikinisiydi. İki parçalı örgü, yanlardan bağlanan uyumlu düşük belli alt kısımlara sahip küçük bir üçgen üste sahipti. Pam, sahilde kumların üzerinde uzanıp inanılmaz derecede formda vücudunu sergilerken takım elbisesini gösterdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/pamela-anderson-red-one-piece-swimsuit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir