Pamela Anderson, Tommy Lee’nin David Chokachi Kiss’i Kıskandığını Söyledi – Hollywood Life


Pamela Anderson, Tommy Lee'nin David Chokachi Kiss'i Kıskandığını Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ron Wolfson/Everett Koleksiyonu

pamela anderson55, yakında çıkacak olan belgeselinde ve anı kitabında birçok kişisel detaydan bahsediyor ve bunlardan biri de eski kocası. tommy leeiddia edilen kıskançlıktır. Eski Sahil Güvenlik Yıldız, 60 yaşında olduğunu açıkladı rengarenk hamur üye, rol arkadaşıyla ekrandaki öpücüğünden çok rahatsız oldu David Chokachi Netflix belgeselinde yer alan bir günlük girişinde, karavanını sette çöpe attığını, Pamela: Bir Aşk Hikayesibu ayın sonlarında çıkan ve tarafından elde edilen Gardiyan.

Pamela Anderson, Tommy Lee
Pamela ve Tommy aşkları sırasında. (Ron Wolfson/Everett Koleksiyonu)

Görünüşe göre arabasını sette makyaj karavanına çarptığını ve neredeyse her gün onu ziyaret ederek “eş zamanı” aradığını yazdı. Tommy ayrıca 1998’de, Pamela’nın hapiste geçirdiği süreyi bitirmesinden bir yıl sonra, eşini taciz etmekten tutuklandı. Sahil Güvenlik. Altı aylık hapis cezasının dört ayını çekti ve aynı yıl üç yıllık evlilikten sonra boşandılar.

Pamela ve Tommy’nin kasırga romantizmi, 1995’te bir teknede çekilen seks kasetleri çalınıp sızdırıldığında da manşetlere taşındı. Skandal yakın zamanda Hulu dizisinde vurgulandı. Pam ve Tommy. Pek çok kişiden gelen iyi eleştirilere rağmen, Pamela tarafından canlandırılan Zambak James dizide projeyi desteklemedi ve yapıldığında “ihlal edilmiş” hissettiğini itiraf etti.

David Chokachi
David Chokachi, ‘Baywatch’da. (Pearson Televizyonu/Everett Koleksiyonu)

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/pamela-anderson-tommy-lee-jealous-david-chokachi-kiss-documentary/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir