Pamela Anderson, Sylvester Stallone’un Bir Randevu İçin Kendisine Rüşvet Vermeye Çalıştığını İddia Etti – Hollywood Life


Pamela Anderson Sylvester Stallone


Galeriyi görüntüle

Görüntü Katkısı: J MAYER/Shutterstock/ZUMAPRESS.com/MEGA

Para satın alamaz pamela anderson Aşk. bu Sahil Güvenlik güzellik, 55, iddia etti Sylvester Stallone, 76, onu “No. 1 kız.” sarışın bomba samimi itirafı yeni Netflix belgeselinde yaptı Pamela, bir aşk hikayesi, 31 Ocak’ta prömiyeri olan.

Pamela Anderson Sylvester Stallone
Pamela Anderson, Sylvester Stallone’un onunla çıkmaya çalıştığını iddia ediyor (J MAYER/Shutterstock/ZUMAPRESS.com/MEGA)

bu Ev Geliştirme Şap bir zamanı anlattı Kayalık yıldızı iddiaya göre “’Bir numara’ olmam için bana bir apartman dairesi ve bir Porsche teklif etti. 1 kız,’” haberine göre New York Postası.

“Ben de ‘Bu, 2 numara olduğu anlamına mı geliyor? Uh-uh, ” çıkışa göre belgeselde güldü. Hayvan aktivistinin o sırada onu geri çevirdiği iddia edildi. O, ‘Bu alacağın en iyi teklif, tatlım. Artık Hollywood’dasın.’ … [But] Aşık olmak istedim. Bundan daha azını istemedim” dedi.

Ancak Tulsa Kralı Star’ın temsilcisi iddiaları yalanladı. Bay Stallone, bu ifadede hiçbir zaman yer almadığını doğruluyor.”

İkisi hiçbir zaman resmi olarak çıkmamış olsa da, Pamela düğümü ilk kocasıyla bağlamaya devam etti. tommy lee1995’ten 1998’e kadar evli olduğu kişi. çocuk rock 2006’dan 2007’ye evlenmeden önce Rick Salomon iki farklı durumda. İlk kez 2007’den 2008’e ve ardından 2014’ten 2015’e kadar evlendiler. Ocak 2021’de Pamela, korumasıyla evlendiğini açıkladı. Dan Hayhurst 2020 Noel Arifesinde. Ancak bir yıl sonra yeni evliler ayrıldı.

Bu arada Sylvester modelle evlendi. Jennifer Flavin 1997’de. Çiftin üç kızı var. Sofya26, Sistine24 ve kırmızı20. Jennifer boşanma davası açtı. İnanç Ağustos ayında yıldız, ancak Ekim ayında boşanmayı resmen iptal ettiler.

O sırada, aileye yakın bir kaynak ÖZEL olarak ortaya çıkardı HollywoodYaşamı çocukların, ebeveynlerinin sorunlarını çözmelerine yardımcı olmada önemli bir rol oynadığını. “Kimse Sly ve Jennifer’ı kızlarından daha iyi tanıyamaz ve boşanma ve birbirleri hakkında konuşma tarzlarından aşkın hala orada olduğunu görebilirler” dediler. “Bir bakıma, neredeyse haberciler gibi hareket ettiler ve Sly ile Jennifer arasındaki sorunları ele almak ve sonunda onarmak için birlikte çalıştılar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/pamela-anderson-sylvester-stallone-bribe-date-netflix-documentary/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir