Pamela Anderson, ‘Pam & Tommy’ İçin Lily James İle Görüşmeyi Reddetti – Hollywood Life


Pamela Anderon Lily James


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock/Erin Simkin / Hulu / Everett Koleksiyonu

pamela anderson55, görünüşe göre onayladı HollywoodYaşamıHulu’nun 2022’sinden “utandığını” bildirdi Pam ve Tommy o zamanki kocasıyla yaptığı seks kasetinin ardından ortaya çıkan dramayı içeren mini dizi, Mötley Crüe sallanan tommy lee1996 yılında çalındı. Aslında, yapım tarafından o kadar isyan edildi ki, kendisine gönderilen bir mektuba bakmayı bile reddetti. Zambak James, rolü üstlenmeye hazırlanırken onu dizide canlandıran. Tarafından yayınlanan Pamela ile yapılan bir röportaja göre New York Times 13 Ocak’ta Lily, “onurlandırmaktan başka bir şey istemiyordu”. Sahil Güvenlik yıldız, ancak girişimi başarısız oldu.

“İlk seferinde zaten yeterince acı vericiydi. [the tape made headlines]. Gittiğin şeylerden biri gibi, ‘Gerçekten mi? İnsanlar hala bu şeyden yararlanıyor mu?’” çapkın modeli açıkladı New York Times gazeteci jessica bennett. Makale, “o mektubun taranmış bir kopyasının hala Bayan Anderson’ın gelen kutusunda bir yerlerde okunmamış bir şekilde durduğunu” ortaya çıkardı. Pamela diziyi hiç izlemedi.

Pamela Anderon Lily James
Lily James, Hulu’nun mini dizisi ‘Pam & Tommy’de Pamela Anderon’u onayını almadan canlandırdı (Fotoğraf: Erik Pendzich/Shutterstock/Erin Simkin / Hulu / Everett Koleksiyonu)

Dizide genç bir Donna Sheridan’ı oynayan Lily Mamma Mia! franchise, daha önce Pamela’nın yokluğundan bahsetmişti. Pam ve Tommy. “Dahil olacağından gerçekten umutluydum. Keşke farklı olsaydı” diye itiraf etti kapıcı dergisi 10 Ocak’ta. “Tek amacım hikayeyi halletmek ve Pamela’yı otantik bir şekilde oynamaktı.” Ayrıca çekimlerden önce yıldıza ulaştığını da doğruladı.

Pamela Anderon Lily James
Pamela Anderon (solda) ve Lily James (sağda) ikonik ‘Baywatch’ mayolarıyla (Fotoğraf: Fremantle Media/Shutterstock/Erica Parise / Hulu / Everett Koleksiyonu)

Ancak Pamela, hikayesini anlatmayı ve rekoru düzeltmeyi planlıyor. Yakında çıkacak olan Netflix belgeselinin fragmanında, Pamela, Bir Aşk Hikayesi, “ilk kez anlatının kontrolünü ele almaya” hazır olduğunu söylüyor. serbest bırakılmasından bahsetmişken Pam ve Tommy, “Dün gece hiç uyumadım. Hayatta kalabilmek için o çalınan kaseti hayatımdan çıkardım. Ve şimdi her şey yeniden ortaya çıktığına göre, kendimi hasta hissediyorum.

Sızan seks kasetinin neden olduğu sıkıntıya rağmen Pamela dirençli olduğunu söyledi. Fragmanda “Çok fazla saygı duyduğumu hissetmedim” diye devam etti. “Kalan parçalardan bir kariyer yapmak zorunda kaldım. Ama sıkıntıdaki küçük hanım ben değilim. Kendimi çılgın durumlara soktum ve onlardan sağ çıktım.”

Pamela ayrıca adlı bir anı kitabı yayınlıyor. Sevgiler, Pamela 31 Ocak’ta. Instagram gönderisi kitap hakkında, çocukluğundan üniversitedeki zamanına kadar “sahneleri ayrıntılı olarak yeniden boyadığını” söyledi. çapkın konak. “Bir kutlama – kusurlar,” diye devam etti. “Kitap gösterişsiz bir girişim. Yardımcı yazarım yoktu. Hayatım – bir anne, bir aktivist ve bir aktris olarak. Bu kitapla gurur duyuyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/pamela-anderson-refused-meet-lily-james-pam-tommy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir