Pamela Anderson, Lily James’i Pam ve Tommy İçin Neden Suçlamıyor?


“Pamela Anderson’a bu tasvirin çok olumlu bir şey olduğunu ve onu çok önemsediğimizi ve dizinin onu sevdiğini bilmesini istediğimizi özellikle bilmesini istedik.” söyledi Haftalık eğlence. “Bir yanıt alamadık, ancak yaşadıklarını ve ona ulaştığımız zamanı düşünürsek, bu anlaşılabilir bir durumdu.”

Dizi, kısmen, Pamela ve Tommy’nin çalınan ve daha sonra tarafından yayınlanan rezil seks kasetinin çalınmasını ayrıntılarıyla anlatıyor. Rand Gauthier, tarafından oynanan Seth Rogen dizide Tommy tarafından kovulan bir elektrikçi. Bir anlaşmazlığın ardından Rand, Tommy’nin kaset, mücevher, nakit para ve bazı silahların bulunduğu kasasını çaldı.

Pamela, ilk duyurulduğundan beri diziye pek aldırış etmeyi reddetti – çalınan seks kasetinin bunca yıl sonra bile zararlı bir konu olmaya devam ettiğini öne sürdü.

“Pam asla izlemeyecek Pam ve Tommy Hulu dizisi,” geçen yılın Şubat ayında bir kaynak E! News’e söyledi. “Bu hırsızlık, hayatında hayatından silebileceği tek şey. Onu bugüne kadar rahatsız ediyor.”

Kaynak devam etti, “Bu kasetin alınması bir ihlaldi. Bu onun hayatında çok travmatik bir dönemdi. Ve onu yeniden yaratmaları şok edici.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362365/why-pamela-anderson-doesn-t-fault-lily-james-for-lessigreaterpam-and-tommylessigreater-role?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir