Pamela Anderson, Kid Rock’ın Onun İçin Olmadığını Anladığı Anı Açıklıyor – Hollywood Life


pamela anderson55, evliliğine bakıyor çocuk rock, 52 ve evlendikten hemen sonra onun için doğru kişi olmadığını bildiğini itiraf etti. Eski Sahil Güvenlik Ay sonunda hayatı ve anılarıyla ilgili bir belgesel yayınlayan yıldız, ekranlara geldi. SiriusXM’ler Howard Stern Gösterisi 25 Ocak’ta ve aşk hayatının yıllar içindeki iniş çıkışları hakkında açıldı. Howard, şarkıcıyla romantik bir ilişki içinde olmaması gerektiğini anladığı anı sordu ve yanıtlamaktan çekinmedi.

“Tam evlendiğimde,” dedi gülerek, ilk kocasından bahsetmeden önce, tommy lee, yukarıdaki videoda. “Sadece bir şeye atladım çünkü biliyorsun, Tommy ve ben yaptık ve inanılmaz bir bağımız vardı. Ama sonra bir şeye atlıyorsunuz ve ‘Oh, bu inanılmaz bir bağlantı değil, sadece başka bir şey’ diyorsunuz. Sonra yavaş yavaş yolumu bulmaya çalışıyorum.”

Pamela Anderson, Kid Rock
Bir etkinlikte Pamela ve Kid Rock. (Mat Baron/BEI)

“Geçen yıl yalnızdım ve benim için gerçekten inanılmaz bir yıl oldu” diye ekledi. “Bir nevi içinden geçmek, geriye bakmak ve her şeyi düşünmek… iyi oldu. Demek istediğim, başka biriyle birlikte olmadan önce yalnız da kalabilmen gerekiyormuş gibi, bu yüzden şu anda biraz büyüyormuşum gibi hissediyorum. Uzun zaman aldı.”

Pamela ve Kid Rock, 2006’dan 2007’ye kadar evliydi. Bundan önce, oğullarını paylaştığı Tommy ile evlendi. Brandon26 ve Dilan, 25, 1995’ten 1998’e kadar. Eski Playboy yıldızı, Kid Rock’tan sonra da evlendi. o evli Rick Salomon 2007’den 2008’e ve tekrar 2014’ten 2015’e kadar. Ayrıca evlendi. Jon Peters 2020’de ancak evlilik kısa sürdü. Sonunda korumasıyla evlendi. Dan Hayhurst 2020’de ancak 2022’de boşanma davası açtı.

Pamela Anderson, Kid Rock
Pamela ve Kid Rock 2006 yılında evlendiler. (Reed Saxon/AP/Shutterstock)

Pamela’nın belgeseli, Pamela, Bir Aşk Hikayesi, Netflix’te yayınlanacak ve birçok halkla ilişkiler ve hayatındaki anlar hakkında hikayenin kendi tarafını gösterecek. Onun hatırası, Sevgiler, Pamela, aynısını yapacak şekilde ayarlanmıştır. İkisi de 31 Ocak’ta vizyona girecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/pamela-anderson-moment-ex-husband-kid-rock-wasnt-right/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir