Pamela Anderson Çocukken Rahibe Olmak İstediğini Açıkladı – Hollywood Life


pamela anderson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock

Kilise ve alışkanlıklar, insanların adını duyduklarında düşündükleri tipik şeyler olmayabilir. pamela anderson ancak aktris kısa bir süre önce, bir yıldız olmayı hayal etmeden çok önce, daha dindar bir yaşam tarzına geçmeyi düşündüğünü açıkladı. 55 yaşındaki Pamela, yakın zamanda yaptığı bir röportajda aslında çocukken rahibe olmayı planladığını açıkladı. Drew Barrymore Açık onun talk şovu.

Sahildeki yerine Sahil Güvenlik ya da çapkın Mansion’da Pamela, çocukken başlangıçta çok daha sakin bir hayat yaşamayı hayal ettiğini itiraf etti. “Rahibe ya da kütüphaneci olmak istiyordum. Ve ben biraz farklı bir yol izledim. Ne olduğunu bilmiyorum,” dedi Drew’a. Günlük posta. “Her gün kütüphanedeydim – her gün hikaye saatindeydim ve gerçekten bir kütüphaneci olmak istiyordum ve sonra ‘Gerçekten rahibe olmak istiyorum’ diye düşündüm.”

Pamela Anderson Çocukken Rahibe Olmak İstediğini Açıkladı - Hollywood Life
Pamela, Drew Barrymore ile yaptığı bir röportajda aslında rahibe olmak istediğini açıkladı. (Marechal Aurore/ABACA/Shutterstock)

Pam sonunda rahibe olmamış olsa da, dini hâlâ günlük yaşamına dahil ettiğini kabul etti. “Sabahları ettiğim dualarım var, rutin işlerimi yapmalıyım – Hail Marys, küçük Mary heykelim ile küçük şeyim” dedi.

Röportajın başka bir noktasında Pam, elinden geldiğince her yere çocukken çekilmiş fotoğraflarını koyarak içindeki çocuğu kanalize etmeye çalıştığı “güçlendirici” bir egzersiz yapmaktan bahsetti. “Ne zaman normaldim? Başıma tuhaf şeyler gelmeye başlamadan önce, o beş yaşındaki çocuğa geri dönmem gerekiyor. Ben de her yere onun resmini koymaya başladım ve Broadway’e gittiğimde aynanın üzerine onun resmini koydum ve ‘O Broadway’de oynayacak ve ben de yoldan çekileceğim’ dedim” dedi. . “Kendinizi beş yaşında baştan aşağı hayal etmek ve o kişiyi kucaklamak ve onlara iyi olacaklarını ve her şeyi atlatacaklarını söylemek çılgınca bir egzersiz.”

bu Sahil Güvenlik star, kişisel ve mahrem yeni anı kitabının yayınlanmasıyla ilgili bir talk-show’daydı. Sevgiler, Pamela ve Netflix belgeseli Pamela, Bir Aşk Hikayesi, ikisi de Ocak sonunda yayınlandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/pamela-anderson-nun-kid-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir