Pamela Anderson, 90’ların İkonik Tüylü Şapkasını Yeniden Canlandırdı


pamela anderson kendi moda ilham perisidir.

bu Sahil Güvenlik aktris görünüşe göre Fransa’nın Le Bourget kentindeki Jacquemus 2023 ilkbahar defilesinde kendisine saygı duruşunda bulundu. 12 Aralık etkinliğinde ender görülen bir kırmızı halı görüntüsü sergileyen Pamela, bel kısmı tüylü ve uyluk hizasında yırtmaçlı abartılı beyaz boyundan bağlamalı bir elbiseyle tüm bakışları üzerine çekti.

Eski çapkın model, bembeyaz görünümünü uyumlu kabarık sandalet topuklu ayakkabılar, bir opera boyu şeffaf eldiven ve tüy katmanlarıyla kaplı gerçeküstü geniş kenarlı bir hasır şapka ile şekillendirdi.

Aslında başlık, Pam’in 1999 MTV Video Müzik Ödülleri’ndeki ikonik pembe tüylü şapkasının güncellenmiş bir versiyonuna benziyordu. Ve 90’ların sonundaki eski makyajına benzer şekilde, kalın, lekeli siyah göz kalemi ve kabarık takma kirpikler takarak gözlerine drama bile ekledi.

O sırada eski kocasıyla törene katılan Pam tommy lee– çok renkli payetli pantolon ve şimdi ünlü Ivy Supersonic şapkasıyla eşleştirilmiş seksi beyaz bir korse üst giydi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358173/pamela-anderson-recreates-her-iconic-90s-feathered-hat-during-rare-red-carpet-appearance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir