Paige DeSorbo, Paketleme Sırlarını ve Seyahat Temellerini Paylaştı


E!: Paketleme lojistiği hakkında bilgi almak isterim. Yazlık. Bazı insanlar sanki bütün yaz boyunca taşınıyorlarmış gibi ilk hafta kutularla gelirler. Bir de her bölümde küçük çantalar getiren başka oyuncular var. Stratejin nedir?
PD: Oyuncular da tüm paketleri farklı şekilde kullanıyor. Bazı insanlar bütün yaz için eşyalarını toplar ve ilk hafta sonu çok şey getirir. Bunu yapamam, sadece endişe yüzünden. Ya şehirdeysem ve Hamptons’daki bir çift ayakkabıya ihtiyacım olursa? çıldıracağım. Ben çok iyi bir paketçiyim.

Orada ikinci bir saç takımı, bir tıraş bıçağı ve fazladan bir fön makinesi var. Ben de bazı cilt bakım malzemeleri bırakıyorum, ama önemli şeyleri ileri geri getiriyorum.

E!: Uçarken genellikle bir çantayı mı kontrol edersin yoksa el bagajıyla mı seyahat etmeyi tercih edersin?
PD: Üç günden fazlaysa, çantayı kontrol etmemenin imkanı yok.

E!: Uçakta yanında ne getiriyorsun?
PD: Bir çantayı kontrol ettiğimde, el bagajım yok ama yanımda kişisel bir çanta getireceğim. iPadbenim şamdan, cüzdanım. Havaalanında tonlarca şeyle dolaşmak zorunda kalmaktan nefret ediyorum çünkü valizinizi kaybederseniz bu bir risk ama ben bu riski almaya hazırım.

E!: Deneyimli bir gezgin olarak, otellerde kalırken aklımızda tutmamız gereken özel tüyolarınız var mı?
PD: Bir otele yerleştiğimde iki şey soruyorum: odada buharlı pişirici olup olmadığı ve fazladan bir elbise askısı olup olmadığı. Bir yere gittiğimde hemen her şeyi kapatıyorum. Ancak çoğu otelde var. Birçok insan sormayı düşünmüyor. Hazırlıklı olmak istiyorsanız, emin olmak için önceden arardım ve aradığınız şeye sahiplerse, paketlenecek daha az şey var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335323/summer-house-paige-desorbo-travel-guide?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel