Pahalı Görünen ve Hızlı Gönderilen 40 Doların Altında Sevgililer Günü Takıları


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Takı, birçok nedenden dolayı klasik bir Sevgililer Günü hediyesidir. Biraz mücevher ekleyene kadar bir kıyafet gerçekten tamamlanmış sayılmaz. Harika bir çift küpe, görünüşünüzü gerçekten bir araya getirebilir. Bazı zahmetsizce katmanlı kolyeler size o havalı kız inceliğini verebilir. Bir yığın bilezik, takımınızı yükseltmek için ihtiyacınız olan şey olabilir. Ve yüzükleri de unutamayız. Özel birine takı vermek istiyorsanız, bayılacağınız o kadar çok uygun fiyatlı hediye seçeneği var ki.

Gerçekte olduğundan çok daha pahalı görünen pek çok bütçe dostu stil var. Sevgiliniz bu parçalara bayılacak Amazon, Önemsiz ŞeyBar, Lulus, Frasier Sterlini, Windsor, Adina Edenve zaxie. Hepsi 40 doların altında ve Sevgililer Günü için zamanında gelecekler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362720/these-33-under-dollar40-valentine's-day-jewelry-pieces-look-expensive-and-they'll-arrive-on-time-for-gifting?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir