Padma Lakshmi Hawaii’de Boş Bir Plajda Siyah Bikiniyle Sersemletti: İzle – Hollywood Life


Cennet hakkında konuşun! Muhteşem yemek, kızıyla birlikte serin Pasifik sularının tadını çıkarırken harika görünüyordu.

Padma Lakshmi51 yaşındaki hayranlarına 5 Nisan Salı günü bir Instagram videosuyla rüya gibi Hawaii tatiline bir göz attı. en iyi şef Yargıç kızıyla tenha bir kumsalda takılırken olay çıkardı Krishna Lakshmi-Dell12.

Padma güneşte sırılsıklam olmuş klasik siyah bikinisiyle, New York Times en çok satanın ince figürü. Bir çiçek tacı takarak uzaklara bakarken videoyu başlatırken, Hindistan doğumlu güzel Chennai, macera bulmak için hızlıydı.

bu Milletin Tadına Bakın Star ve sevgiyle “Küçük Eller” olarak adlandırdığı kızı Krishna, bir süre ipte sallanarak suya atladı. Biraz su sıçrattıktan sonra, Padma denizden gülümseyerek çıktı. Ardından, video kapanırken o ve Krishna birlikte uzaklaştı.

Padma Lakshmi
Padma Lakshmi, Instagram videosunda Hawaii cennetinde zamanının çoğunu yapıyordu. (Broadimage/Shutterstock)

“Boogie woogie,” Padma videoya eğlenceli bir sıçrama emojisi ekleyerek videoya bir açıklama ekledi. “Kuzeyde Hanalei’ye giderken bu harika tenha plajı bulduk. Littlehands ve ben ipte sallanırken ve ‘iwa kuşlarının (veya firkateyn kuşlarının) havada süzülerek dalışlarını izlerken çok eğlendik.”

Hawaii’de geçirdikleri süre boyunca Padma ve Krishna, Kauai’nin Hindu Manastırı olarak da bilinen Kauai Aadheenam’ı da ziyaret ettiler. Alanın çarpıcı bir klibini paylaştı ve “Littlehands ve ben rahiplerle tanışabildik ve arazide bir tur attık. Büyülüydü!”

Padma, eski sevgilisiyle paylaştığı büyüyen kızıyla vakit geçiriyor gibi görünüyor. Adam Dell. bir duyuru son dönüm noktası onunla bir güncellemede Bravo Mart ayında hayranlarının beğenisine sunulan yıldız, “Krishna’nın ailenin Yahudi tarafı bu hafta sonu onun için bir yarasa mitzvah yapıyor, bu yüzden bu heyecan verici” dedi. “O büyük bir kız, 12 yaşına yeni bastı. Ayrıca yakın zamanda burnunu deldirdi ve harika görünüyor.”

Krishna, Padma’nın tek çocuğudur. Yazarla evliydi Salman Rüşdi 2004’ten 2007’ye kadar, ancak çiftin hiç çocuğu olmadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/padma-lakshmi-black-bikini-secluded-beach-hawaii-video/

Yorum yapın