Padma Lakshmi, Eski Salman Rushdie’nin Bıçaklanmasından Bu yana İlk Kez Görüntülendi – Hollywood Life


Padma Lakshmi, Eski Salman Rushdie'nin Bıçaklanmasından Bu yana İlk Kez Görüntülendi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Padma Lakshmi Eski kocasından bu yana ilk kez toplum içinde görüntülendi Salman Rüşdi maskeli bir bıçaklı tarafından saldırıya uğradı ve yaraları nedeniyle hastaneye kaldırıldı. bu En İyi Şef ev sahibi, görüldüğü gibi 14 Ağustos Pazar günü evcil köpeğiyle birlikte bir öğle yemeği randevusu için Big Apple’da dışarı çıktı. buradaSalman’ın iyileştiğinin açıklanmasından sadece birkaç saat sonra.

Padma Lakshmi, Eski Salman Rushdie'nin Bıçaklanmasından Bu yana İlk Kez Görüntülendi - Hollywood Life
Padma Lakshmi, eski sevgilisi Salman Rushdie’nin saldırıya uğramasından bu yana ilk kez görüntülendi. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock!

Pazar günü paylaşılan bir açıklamada, Salman’ın oğlu Zafar Rüşdi “Dün solunum cihazından ve ek oksijenden çıkarıldığı ve birkaç kelime söyleyebildiği için son derece rahatladık” dedi. “Hayatını değiştiren yaralanmalar ağır olsa da, her zamanki alıngan ve meydan okuyan mizah anlayışı bozulmadan kalıyor. Cesurca savunmaya atlayan ve ilk yardımı uygulayan, onunla ilgilenen polis ve doktorlar ile dünyanın dört bir yanından sevgi ve destek veren tüm seyirci üyelerine çok minnettarız.”

Salman, kimliği tespit edilen bir adamdan sonra kritik durumda kalıyor Hadi Matar iki gün önce Chautauqua Enstitüsü’nde sahneye koştu ve bir konuşma yapacakken Salman’ı 10 yerinden bıçakladı. ‘Gece Yarısı Çocukları’ yazarı, hasar görmüş bir karaciğeri ve bir kol ve bir gözündeki sinirleri kopmuş olan yaralanmaları için tıbbi tedaviye devam edecek.

Hadi’nin amacı belirsizliğini koruyor olsa da, Salman’ın İran’ın son dini lideri Ayetullah’ın ardından yıllar boyunca sayısız ölüm tehdidi aldığı belirtilmelidir. Ruhullah Humeyni 1988’de Salman’ın ölümü için 3 milyon dolar ödül koydu. Yazarın başına ödül, Salman tartışmalı romanını yayınladıktan sonra geldi. Şeytan Ayetleribirçoğunun inandığı küfür ideolojisi.

Padma ve Salman, 2004’te ancak üç yıl sonra boşanmak üzere evlendiler. Ayrılmadan bu yana, eski sevgililer anılarında birbirlerine karşı bazı küçük düşürücü sözler söylediler; Salman, Padma’yı ‘görkemli narsisizm’ ile suçladı ve Padma, Salman’ın “sürekli ilgi ve sekse” ihtiyacı olduğunu söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/14/padma-lakshmi-first-time-since-ex-salman-rushdie-stabbed/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir