‘P-Valley’ 2. Sezon Yıldızları Uncle Clifford & Lil Murda Romance & More’da – Hollywood Life


P-Vadi 2. sezon benzeri görülmemiş zamanlarda başlıyor. Eleştirmenlerce beğenilen dizi, 1. sezon finalinden aylar sonra başlıyor ve The Pynk’in dinamikleri, Hailey’nin kulübü kurtarmasından bu yana değişti. HollywoodYaşam ile ÖZEL KONUŞTU Nicco Annan ve Brandee Evans The Pynk’te Clifford Amca ve Hailey arasında gelişen güç mücadelesi ve daha fazlası hakkında.

Nicco Annan
2. sezonda Clifford Amca ve Hailey rolünde Nicco Annan ve Elarica Johnson (STARZ)

“Dinle, bir fatura ödedi. Yaptığı buydu,” dedi Nicco. “Bir fatura ödedi. Şimdi 250.000 dolarlık bir faturaydı. Tabii ki, karakterimin bakış açısından konuşuyorum. Bence bu sezon Clifford ve Hailey arasındaki dinamiğin üzerine çok gidiyorlar ama bence bunun kaynağı para değil. Dürüstlükle ilgili olduğunu düşünüyorum. Aileniz için bazı şeyler yapıyorsunuz ve bunu onların kafasına takmadan yapıyorsunuz. Bu, Hailey’nin deneyimlediğini ve hakkında pek bir şey bilmediğini söyleyebileceğim bir şey. Mercedes, Clifford Amca ve Sonbahar Gecesi arasındaki üç karakterimiz, geçen sezon sonunda Murda Gecesi’nde çok şey oldu. Beş ay sonra buradayız ve nasıl hareket ettiği konusunda hala tam olarak katılaşmamış şeyler var, bu yüzden bence bu sadece 250.000 doların değil, ilişkinin ve kırılmanın özüdür.”

Clifford Amca, Hailey ve Mercedes, karanlık bir sırla birbirlerine bağlıdırlar: Montavius’un Cennet Odasında ölümü. Brandee, taraftarların Montavius’u gerçekten kimin öldürdüğünü öğrenip öğrenemeyecekleri konusunda alay etti.

İlk sezon Mercedes ve annesi arasındaki inanılmaz derecede karmaşık ilişkiyi gösterdi. Brandee ortaya çıktı P-Vadi “2. sezonda zamanda geriye gidiyor”, “Mercedes ve Patrice’in arka planını ve bu çatışma ve toksisitenin bir anlamda nereden geldiğini göstermek için” gidiyor. Ağır olacak ama seyircinin görmesini sabırsızlıkla bekliyorum ve bu iki karakteri de biraz daha anlamanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.”

Clifford Amca ve Lil Murda’nın romantizmi ilk sezonun sonunda büyük bir engele çarptı ve bu ikisi arasında daha fazla gerilim olacak. Nicco, 2. sezon başladığında “bir tarafta iletişim olduğunu” itiraf etti. “Bence bu iki karakter tekrar bir araya gelirlerse, birbirlerinin hayatlarına nasıl geri dönebileceklerini ve eğer birbirlerinin hayatında olsalar bunun ne anlama geleceğini görme yolculuğu… 2. sezonda gördüğümüz yolculuk ama nasıl bitiyor? Bilmiyorum. Katori’nin kafasında,” diye devam etti Nicco.

Brandee Evans
Brandee Evans 2. sezonda Mercedes rolünde (STARZ)

Dizi, COVID-19 salgınını ele alacak. Pynk’in eğlence sağlamanın yeni yollarını bulması gerekiyor. Brandee, “Dünyanın tam anlamıyla neler yaşadığına dair çok gerçek olduğunu düşünüyorum” dedi. HollywoodYaşam dizinin pandemiyi nasıl ele aldığı hakkında. “Yeni yollar bulmalı ve yeni hayaller kurmalısın. Clifford Amca’nın dediği gibi, olacağını düşündüğünüz şeyin şimdi olamayacağı birçok zaman olacak çünkü bunu farklı bir şekilde yapmalısınız. Mercedes – spor salonunu unutun – tekrar dans edebilecek mi göreceğiz?” P-Vadi STARZ’da yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/p-valley-season-2-uncle-clifford-lil-murda-mercedes-past/

Yorum yapın

SMM Panel