Ozzy ve Sharon Osbourne, Los Angeles Malikanesini 18 Milyon Dolara Satıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ozzy Osbourne Sharon Osbourne


Galeriyi görüntüle

Ozzy Osbourne ve Sharon Osbourne Los Angeles, Hancock Park’ta bulunan güncellenmiş 1920’lerdeki evlerinden vazgeçmeye hazırlar ve onu kapmak için gereken tek şey 18 milyon dolar. Ozzy, 73 ve eski Konuşma 69 yaşındaki ortak ev sahibi, 11.85 milyon dolara satın aldıkları 2015’ten bu yana 11.500 metrekarelik konağa sahip. Testere film yapımcısı Ören Kulesbaşına Los Angeles zamanları. sırasında ikametünlü çift, aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi kemerli ahşap kapısı gibi 20. yüzyılın başlarından kalma cazibesini korurken evi modernize etti.

Ozzy ve Sharon Osbourne'un evinin önü
Ozzy ve Sharon Osbourne’un evinin önü, konuklarını yemyeşil bir bahçe ve çeşitli ağaç türleri ile karşılıyor (Fotoğraf: The Grosby Group / BACKGRID)

Kırmızı bir sinema salonunun da yer aldığı altı yatak odalı, dokuz banyolu ev, konukları ağırlıyor. Ziyaretçi yemyeşil bir çim ve bir ön verandaya sahiptir. Biri solunda, diğer ikisi sağında olmak üzere üç kemerli pencere, kemerli ahşap kapıyla uyumludur. İspanyol tarzı bir çatı, geniş eve tipik bir Güney Kaliforniya cazibesi verir.

Ozzy ve Sharon Osbourne'un evi
Arka bahçede büyük bir dikdörtgen havuz ve jakuzi bulunmaktadır (Fotoğraf: The Grosby Group / BACKGRID)

Evin arkasında, daha fazla çimenle buluşan siyah beyaz kiremitli bir veranda yer alır. Büyük bir dikdörtgen havuz, Los Angeles’ın sıcaklığından bir kaçış sunarken, bitişik bir jakuzili havuz, daha serin geceler için sıcak bir kaçış görevi görür.

Ozzy ve Sharon Osbourne'un evi
Ozzy ve Sharon Osbourne’un evi bol miktarda doğal ışık alıyor (Fotoğraf: The Grosby Group / BACKGRID)

İçeride, Black Sabbath solisti’nin evi aydınlık ve havadar. Açık gri bir oturma odası, beyaz bir taş şömineye sahiptir ve odayı birbirine bağlayan kristal bir avize ile şık bir dokunuş verilmiştir. İki kavisli pencere bol miktarda doğal ışık sağlarken, şöminenin her iki yanına yerleştirilmiş iki ayna, şömineyi olduğundan daha da büyük hissettiriyor.

Ozzy ve Sharon Osbourne'un evi
Mutfakta geniş bir kahvaltı köşesi bulunmaktadır (Fotoğraf: The Grosby Group / BACKGRID)

Mutfak da beyazdır ve geniş depolama alanı için tavandan tabana dolaplar sunar. Mutfağın pişirme alanı bir duvarın tamamını kaplarken, korkak kavisli bir kahvaltı barı, odadaki taban alanının çoğunu kullanır.

Ne Sharon ne de Ozzy evlerinin kaydı hakkında yorum yapmadı, ancak Ozzy Mart ayında İngiltere’ye geri taşınmaya hazır olduğunu ima etti. “LA’dan ayrılıyoruz. Biraz üzgünüz. Ama vergi çok geliyor. Üzgünüm çünkü orada kalmayı ve orada yaşamayı gerçekten seviyorum,” diye açıkladı Ozzy. Ayna. Ayrıca yaklaşmakta olan hareketin arkasındaki lojistiği de açıkladı. “Kayıt stüdyomu yanıma alıyorum. Oraya bir ahır kuracağım ve Welders’da kendi stüdyomu kuracağım. Hala müzik yapacağım ve grubum gelecek” dedi.

Ev, istediği fiyata satılırsa, Wilshire mahallesinin gördüğü en pahalı satışlardan biri olacak. Ocak ayında, Los Angeles zamanları televizyon yapımcısı bildirdi Shonda Rhimes evini 21 milyon dolara sattı, varlıklı bölgenin gördüğü en yüksek fiyat.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/ozzy-sharon-osbourne-los-angeles-mansion-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir