Ozzy Osbourne Büyük Ameliyatının Ardından İlk Kez Konuştu – Hollywood Life


Ozzy Osbourne


Galeriyi görüntüle

Ozzy Osbourne73, 13 Haziran’da geçirdiği büyük boyun ve sırt ameliyatının ardından sessizliğini bozdu. “Artık hastaneden eve rahat bir şekilde iyileşiyorum. Kesinlikle tüm hayranlarımdan sevgi ve desteği hissediyorum ve herkese iyileşmem sırasında düşünceleri, duaları ve iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ozzy’nin karısı, Sharon Osbourne69, Ozzy’nin İngiliz talk-show’unda önemli bir ameliyat yaptıracağını duyurdu. Konuşma10 Haziran bölümü. “Pazartesi günü çok büyük bir ameliyatı var ve benim orada olmam gerekiyor” dedi. Bu gece eğlence. “Gerçekten hayatının geri kalanını belirleyecek.” Ameliyatın amacı, “boynundaki ve sırtındaki iğneleri çıkarmak ve yeniden hizalamak” idi. Altıncı Sayfa.

Black Sabbath solisti, işlemden bir gün sonra 14 Haziran’da hastaneden taburcu edildi. Hastaneden bir hemşire tarafından itilen tekerlekli sandalyede çıkarken fotoğraflandı. Hemşirenin yardımıyla ayağa kalkıp siyah bir Range Rover’a binebildi. Siyah bir tişört ve siyah pantolon giyen ve mavi bir yüz maskesi takan Ozzy, daha sonra Sharon tarafından eve götürüldü.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne Grammy’de poz veriyor (Fotoğraf: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Sharon, Ozzy’yi evlerine yerleştirdikten sonra hayranlarını Ozzy’nin durumu hakkında güncellemek için Twitter’a gitti. “Ailemiz, Ozzy’nin ameliyatına giden yolda gösterdiğimiz yoğun sevgi ve destek için çok minnettarız!” o söz konusu büyük bir ruh içinde. “Ozzy iyi gidiyor ve iyileşme yolunda. Senin aşkın onun için dünyalar demek.”

Ozzy’nin sağlığı yıllar içinde azaldı. Mayıs ayında yürümek için bastonla fotoğraflandı ve o ay bir röportajda hareketlilik sorunlarından bahsetti. “Bugünlerde düzgün yürüyemiyorum” dedi Klasik rock .“Her sabah fizik tedavi görüyorum. Biraz daha iyiyim ama tekrar yola çıkmak istediğim kadar yakın değil.” Daha sonra sonsuza kadar yaşamayacağını bildiğinden bahsetti ve tekrar tura çıkmayı çok istediğini kaydetti. “Hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum ama zamanım gelecek. … Umarım daha fazla konser yapabilirim. Hepinizi tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Tanrı hepinizi korusun ve güvende kalın.”

Ozzy Osbourne Sharon Osbourne
Ozzy Osbourne ve Sharon Osbourne, Ozzy’nin sağlık mücadeleleri boyunca pozitif kalmaya devam ediyor gibi görünüyor (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Ozzy, ertesi yıl ortaya çıkardığı 2019 yılında Parkinson hastalığı teşhisi kondu. Bundan önce zatürreeyi yendi ve iyileşirken evde sert bir düşüş yaşadı ve bu onu No More Tours 2 başlıklı 2019 turunu iptal etmeye zorladı. Parkinson teşhisi hakkında konuşurken bahsettiği takladan sonra ameliyat oldu. . “Ameliyat için bu kolumda uyuşukluk var, bacaklarım üşümeye devam ediyor. Bu Parkinson mu, yoksa ne, bilmiyorum, ama bu – işte sorun bu. Çünkü ameliyatı yaparken sinirleri kesiyorlar. Sinir ağrısını hiç duymadım ve bu garip bir his” diye açıkladı. Günaydın Amerika.

Sharon, Ozzy’nin yanındaydı ve kocasının aynı hastalık aktörü olan Parkinson’la olan yolculuğundan umutlu görünüyordu. Michael J.Fox ömrünün yarısını birlikte geçirmiştir. Röportajda “Bu PRKN 2” dedi. “Parkinson’un pek çok farklı türü var; Bu, hayal gücünüzü zorlayan bir ölüm cezası değildir, ancak vücudunuzdaki belirli sinirleri etkiler. Ve bu – sanki iyi bir gününüz, iyi bir gününüz ve ardından gerçekten kötü bir gününüz var gibi.”

Sağlığındaki tüm iniş ve çıkışlara rağmen, hem Ozzy hem de Sharon kesinlikle olumlu görünüyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/ozzy-osbourne-speaks-out-major-surgery/

Yorum yapın

SMM Panel