Özel Yinelenen Oyuncular Tanıtımı ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Dizinin kadrosuna önemli isimler katıldı. kiffyeni Disney kanalı animasyon dizisi 10 Mart saat 20.00’de ve 15 Mart’ta Disney+’ta gösterime girecek. HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK, yinelenen seslendirmenin şunları içerdiğini ortaya çıkarabilir: Lauren Kül, James Monroe Iglehart, Rhys Darby, Kate Flanneryve Eugene Cordero.

kiff
Disney Channel dizisi ‘Kiff’in temel sanatı. (Disney kanalı)

James ve Lauren, Kiff’in ebeveynleri Martin ve Beryl’i seslendirecekler. Deedee Magno Salonu Kiff’in öğretmeni Bayan Geyik Öğretmeni seslendirecek. Tekrar eden diğer oyuncular arasında Kiff’in komşusu The Pone rolündeki Eugene ve okul sekreteri Sekreter Prince; Josh Johnson Barry’nin erkek kardeşi Harry Buns olarak; Eric Bauza TV yapımcısı Roy Fox ve Kiff’in sınıf arkadaşı Reggie olarak; ve Vella Lovell Kiff’in sınıf arkadaşı Candle Fox olarak.

Yinelenen oyuncu kadrosu burada bitmiyor. Seslendirme kadrosu da Steve Küçük kasaba şehir yöneticisi Glarbin Gloobin olarak; Kent Osborne okul kapıcısı Sweepy Steve olarak; Gary Anthony Williams sanatçı yöneticisi Flam Bingo olarak; Mary Mack Kiff’in sınıf arkadaşı Renee olarak; Köprü altında yaşayan bir trol olarak Rhys, Trollie; tom kenny Kiff’in sınıf arkadaşları Trevor, Gareth ve Darryn olarak; katie tacı kasaba baristası olarak Pawva; çamaşırhane sahibi Kate ve Helen’in kız kardeşi Agnes; Nichole Sakura Barry’nin kız kardeşi Terri Buns rolünde; ve rachel evi Barry’nin annesi Mary Buns olarak.

bu kiff yukarıdan izleyebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz tema şarkısı eğlenceli ve enerjik bir bop. Video sizi Kiff’in dünyasına ve yol boyunca karşılaşacağı karakterlere götürüyor.

Özel Yinelenen Oyuncular Tanıtımı ve Daha Fazlası - Hollywood Life
Lauren Ash, ‘Kiff’in tekrarlanan oyuncu kadrosunda yer alıyor. (John Salangsang/Shutterstock)

Turuncu yeni siyahtır şap Kimiko Glenn Yaşama susamışlığı onu Barry ile birlikte şehirlerinde sayısız maceraya götüren Kiff’in başrolünde yer alıyor. Michael Croner. Kiff tarafından yaratıldı ve yürütücü yapımcılığını üstlendi. Lucy Gökler ve nic smal.

Lucy ve Nic’in Güney Afrika, Cape Town’da büyürken deneyimledikleri kişi ve yerlerden ilham alan, 11 dakikalık iki hikayeden oluşan her yarım saatlik bölümde yeni bir orijinal şarkı yer alacak. Heavens ve Smal, yaratıcı rollerine ek olarak, dizideki karakterleri de seslendiriyor: Heavens olarak kiff‘ nin drama öğretmeni Helen ve Smal, Table Town Okulu’nun müdürü, Müdür Sekreteri olarak. kiff Disney Channel için başka bir animasyon hit gibi görünüyor!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/kiff-disney-channel-show-recurring-cast-theme-song-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir