Özel: Tüm Ünlüler Bu Yaz Yılbaşı Gecesine Gidiyor


Dikkat etsen iyi olur, ağlamasan iyi olur ve somurtmasan iyi olur çünkü Noel bu yıl erken geliyor.

Tatil ruhu bu yaz That’s4Entertainment’s olarak SoCal’ı vuracak. noel con Pasadena, California’ya çok ihtiyaç duyulan neşeyi getiriyor, şeker kamışı, kakao ve tabii ki Hallmark, Lifetime ve GAC Ailesi filmlerinde rol alan en sevdiğiniz ünlülerin görünümleriyle dolu bir hafta sonu sağlıyor.

E! Haberler, resmi manşet gibi yıldızları içeren etkinliğin kadrosunu yalnızca ortaya çıkarabilir Lacey Chabert, Jonathan Bennett, Danica McKellar, Sarah Drew ve Tyler Hynesşehre gelecek ve panellerin yanı sıra hayranlarıyla fotoğraf ve imza oturumlarına katılacak.

Festivallerin ev sahibi olarak hizmet veren Bennett yaptığı açıklamada, “Noel filmleriniz tarafından hayatlarına dokunan hayranlarla tanışmaktan daha iyi bir his olamaz.” Dedi. “İşte bu yüzden onları yapıyoruz! Hepimiz Noel Con’da bir araya geldiğimizde bu kesinlikle büyülü!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333230/you-better-watch-out-because-these-stars-are-coming-to-christmas-con-this-summer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel