Özel Sezon 20 Bölüm Önizleme – Hollywood Life


Montana’dan bir gelin, “dağ düğünü” için Kleinfeld Bridal’de bir elbise bulmak için ta New York’a gitti. Bu ÖZEL önizlemede Elbiseye Evet Deyin final, gelin en iyi iki erkek arkadaşını getirdi, Peter ve Kilonunla birlikte.

Elbiseye Evet Deyin
Montana gelini, bir resepsiyon elbisesi için New York’a gelir. (TLC)

Gelin büyük ölçüde “zaman baskısı altındadır”. Gelinin düğün gününe sadece 5 hafta kaldı. Zaman sıkıntısı onun “en büyük kaygısı”. Danışman ne zaman, Mindyyakın tarihi öğrenir, onun için ideal değildir.

“Genellikle böyle bir planlayıcıyımdır, ancak tören elbisem için ilk provamı sadece birkaç hafta önce yaptım ve ağırlık çok ağırdı… ve sadece, dans etmek benim için çok önemli ve muhtemelen olmam gerektiğini anladım. ikinci bir resepsiyon elbisesi arıyorum” diyor gelin.

Gelin, resepsiyon elbisesi için “şık” bir şey istiyor. Tören elbisesi “büyük balo elbisesi” olduğundan resepsiyon için farklı bir şey istiyor. Peter ve Clay, gelinin resepsiyon için “akıcı” bir şeye sahip olması gerektiğine dikkat çekiyor.

Gelin, “Peter veya Clay ile hiç kıyafet alışverişi yapmadım” diye itiraf ediyor. Clay, gelinlikler hakkında bir “ton” bilmediği konusunda açık sözlüdür. Clay sorulduğunda sadece “deniz kızı” kelimesini bulabiliyor.

Elbiseye Evet Deyin
Gelinin arkadaşları ona Kleinfeld Bridal’e eşlik eder. (TLC)

Elbiseye Evet Deyin şu anda 20. sezonunda. Dürüst olmak gerekirse, bu kadar uzun sürdüğüne inanamıyorum ama aynı zamanda kişisel olarak bir sonun geldiğini de göremiyorum” dedi. SYTTD kıdemli Randy Fenoli söylenmiş HollywoodYaşam. “Her şovun bir sonu var, ama çok ikonik olduğunu düşündüğüm şovlardan biri… Bence bir slogan yaratabilmek çok havalı. Gösteri bittikten çok sonra, bu muhtemelen sonsuza kadar gelin salonlarında söylenecek.” Elbiseye Evet Deyin Cumartesi günleri saat 20.00’de TLC’de yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/11/say-yes-to-the-dress-finale-preview-season-20-episode-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir