Özel Röportaj – Hollywood Life


Özel Röportaj - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Üzgünüm millet. Lisa Vanderpump katılmakla ilgilenmediğini söyledi Gerçek Ev Hanımları Nihai Kız Gezisi. Eski Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları 62 yaşındaki yıldız, promosyon yaparken yürek burkan açıklama yaptı Vanderpump Kuralları 7 Şubat’ta dizinin 10. Sezon prömiyer partisinde. RHOBH yakın zamanda, ama muhtemelen sadece karıştırılacağı için Peacock’ın spinoff dizisine girebileceğine dair büyük umutlarımız vardı. gerçek ev kadınları diğer franchise’lardan yıldızlar. Ama ne yazık ki durum böyle değil.

Kyle Richards Lisa Vanderpump Lisa Rinna
Kyle Richards, Lisa Vanderpump ve Lisa Rinna (Fotoğraf: Shutterstock)

Katılmak isteyip istemediğini sorduktan hemen sonra RHUGT, Lisa hayır anlamında başını salladı. Ve nedenini sorduğumuzda, ÖZEL bir şekilde söyledi HollywoodYaşamı, “Ah, bunun yaklaşık altı nedeni var.” Bu nedenlerin ne olduğunu belirtmemiş olsa da, sadece altı eskisine atıfta bulunduğunu varsayabiliriz. RHOBH yardımcı yıldızlar: Lisa Rinna, Kyle Richards, Dorit Kemsley, Erika Jayne, Teddi Mellencamp Ve Denise Richards.

Lisa işi bıraktı RHOBH yardımcı yıldızlarının çoğundan sonra 9. Sezonun ortasında onu bir hikaye satmakla suçladı Dorit hakkında Radar Çevrimiçi. Lisa böyle bir şey yaptığını inkar etti, ancak oyuncular ona “yalancı” dedi, bu yüzden gösteriden tamamen ayrılma kararı aldı ve o zamandan beri geri dönmedi.

Şimdiye kadar pek çok RHUGT kadro üyeleri şovda yalnızca mevcut veya eski yardımcı yıldızlarından biriyle yer aldı, ancak Kyle bile 1. Sezonda tek başına yer aldı, bu nedenle Lisa’nın yan üründe eski yardımcı yıldızlarından herhangi biriyle ilişki kurma olasılığı değil. tüm olası. Ama yine de – hiç ilgisi yok ve biraz daha açıklama istendiğinde, bize “Çok meşgulüm. Beş restoranım var. İki tane daha açıyorum. Şimdi onları tasarlıyorum. Köpek vakfım var. Rozetimiz, şaraplarımız ve binlerce köpeğim var. Gerçekten yapmak istediğim bir şey olsaydı belki yapardım ama olmadı.”

Lisa’dan daha fazlasını ister misin? yeni bölümlerini yakala Vanderpump Kuralları Her Çarşamba 21:00’de Bravo’da.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/lisa-vanderpump-joining-rhugt-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir