Özel Röportaj – Hollywood Life


Margaret Cho


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Komedyen Margaret ChoLGBTQ konularına yönelik siyasi aktivizm çalışmalarıyla da tanınan , Amerika’nın durumuyla ilgili güçlü görüşlerini çocuklara aktardı. HollywoodYaşam ÖZEL BİR RÖPORTAJDA. Margaret’e, Yüksek Mahkeme Roe V Wade’i devirirse eşcinsel evliliğin bozulacağından endişe duyup duymadığı sorulduğunda, içgüdüsel bir tepki verdi. “Ah, bu gerçekten korkunç bir şey. Hepsi gerçekten çok korkutucu” diye yanıtladı.

Margaret Cho
Margaret Cho (Broadimage/Shutterstock)

Emmy adayı oyuncu daha sonra ilgili konuyla ilgili ne yapılması gerektiğini düşündü. “İş oylamaya geliyor, ancak şimdi bundan daha fazlası da var. Bilirsiniz, bu gerçekten yürümekle ya da en azından kendi sosyal medyanızda çok aktif olmakla ya da bunun hakkında konuşabileceğiniz her yerde. Bilirsiniz, iyi komedyenler için çok önemli, anlama için çok önemli, bilirsiniz ve bu sorun hakkında neler yapabileceğimizi konuşmak gibi, tüm bu üst düzeyler, ”dedi ilham verici bir açıklamada.

bu Uçuş görevlisi star daha sonra milletvekillerinin insanların vücutlarını kontrol etme girişimlerini eleştirdi ve konuşmayı Amerika’yı korumak için daha fazlasını yapacak yasalara yönlendirdi. “Hayatı gerçekten umursasalardı, silahlar hakkında bir şeyler yaparlardı. Yani, silahlara karşı gerçekten anlamlı yasalar çıkarırlardı. Bunun hayatla alakası olmadığı çok açık. Belli ki çocukları umursamıyorlar. Ve hayatı umursamıyorlar çünkü bununla hiçbir ilgisi yok. Bu kontrol etmekle ilgili,” diye tutkuyla devam etti.

Amerika’nın çocukların hayatlarını kurtarmak için hangi adımları atması gerektiğine gelince, Margaret’in bu tarz hakkındaki düşünceleri çok açıktı. “Silahlardan kurtulmamız gerekiyor. Bu sorunları yaşayan ülkeler var ve bir gecede her şeyden kurtuldular. Demek istediğim, bu konuda bu kadar geri kalmış olmamız çok garip. Bu gerçek bir tehdit ve çoğunlukla çocuklarımız için geliyor ve çözüm öğretmenleri veya başkalarını silahlandırmak değil. ‘Anayasa’da var’ diyebilirler. Evet, ama diğer davalarda her zaman anayasal hakları devirmeye istekliler ve bu bir şekilde bir sorun.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/margaret-cho-supreme-court-gay-marriage-interview/

Yorum yapın

SMM Panel