Oyuncular Geri Dönüyor, Brad Pitt’in Katılımı, Daha Fazlası – Hollywood Life


Böcek suyu


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

  • Hayranlar istedi Böcek suyu orijinalinin 1998’de piyasaya sürülmesinden bu yana devam filmi
  • Son on yıldır devam filmi hakkında konuşuluyor ve orijinal oyunculardan bazıları bunu doğruluyor.
  • 2022’nin başlarında, bir Böcek suyu Betelgeuse gibi geri dönen yıldızlarla devam filmi oluyor
  • Arsa ve üretim zaman çizelgesini çevreleyen hala büyük bir belirsizlik var.

(Neredeyse) gösteri zamanı! 30 yıldan fazla bir süre sonra Tim Burton’s Böcek suyu çıktı, bir devam filmi nihayet onaylandı. Son otuz yıldır ikinci bir filmin olacağı konuşuluyor, bu yüzden hayranlar haberlere çok sevindi. Görmeyenler için, Böcek suyu tarafından oynanan ölen çift Adam ve Barbara Maitland’ı takip eder. Alec Baldwin ve geena davisŞimdi evlerinde yaşayan bir aileyi korkutup kaçırmaya çalışan . tarafından oynanan Betelgeuse adında üst düzey bir biyo-şeytan kovucu ile temas kurarlar. Michael Keatonama onun tuhaflıkları sadece meseleleri karmaşıklaştırıyor.

Böcek suyu 2 Şubat 2022’de resmi olarak onaylandı, Son tarihile birlikte Brad PittPlan B Entertainment, Warner Bros ile birlikte yapımcılık yapıyor ve en az iki büyük yıldız geri dönüyor. Yayın tarihinden, oyunculara ve ekibe, HollywoodYaşam merakla beklenen devam filmi hakkında bilinmesi gereken her şeyi topladı.

Böcek suyu
Beetlejuice 1998’de piyasaya sürüldü ve bir Cadılar Bayramı favorisi haline geldi (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

‘Beetlejuice 2’ Oyuncular ve Ekip

Orijinal Böcek suyu ayrıca yıldızlar Catherine O’Hara ve Jeffrey Jones Maitland’ın eski evine taşınan ve Betelgeuse tarafından terörize edilen Delia ve Charles Deetz olarak. Winona Ryder Arkadaş canlısı Maitland hayaletleri Lydia Deetz ile arkadaş olan gotik genç kızlarını oynuyor. Şimdiye kadar, Michael ve Winona, geri dönecek olan iki oyuncu kadrosudur. Böcek suyu 2göre Ekran Rantı. Betelgeuse olmadan film mümkün olmazdı, o yüzden şükürler olsun ki Michael geri dönüyor! Şu anda Netflix’te oynayan Winona yabancı şeylerdaha önce bir dizide rol almakla ilgilendiğini ifade etmişti. Böcek suyu devamı. “Lydia Deetz’i çok seviyorum. O benim çok büyük bir parçamdı,” dedi Winona Günlük Canavar 2013’te. “27 yıl sonra ne yaptığıyla gerçekten ilgilenirdim.”

Diğer oyuncu kadrosunun geri dönüşleri henüz açıklanmadı. Alec’in dönüşü tartışmalı olabilir. Pas çekim olayı. Tim’in devam filmini yönetmesi bekleniyor, ancak bu henüz doğrulanmadı. Ünlü film yapımcısına sahip olup olmadığı soruldu Johnny Depp yıldız Böcek suyu 2ve konuştuğunda hiçbir şeyi inkar etmedi. MTV 2012’deki olasılık hakkında. Açıkça Tim ve Johnny birlikte çalışmaktan keyif alıyorlar ve şimdiden ekrana inanılmaz filmler getirdiler. Edward MakasellerSleepy Hallow, Charlie ve Çikolata Fabrikasıve Sweeney Todd. Bununla birlikte, Johnny’nin olası rolü, aleyhindeki iftira davası nedeniyle tehlikede olabilir. kehribar duydumkariyerini etkiledi.

'Böcek suyu'
Maitlands, Alec Baldwin (solda) ve Geena Davis (sağda) tarafından oynanır (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Tim’in yöneteceği doğrulanmasa da, geçmişe olan ilgisini doğruladı. 2015 yılında anlattı çarpıştırıcı mantıklıysa bir devam filmi yönetmek için imza atacaktı. “İşte bu, ilgilendiğim bir şey ama çok fazla hikaye var. [online]Johnny Depp ve şu ya da bu için Michael Keaton’ı terk ettim ve bu insanlarla konuştum ve bunu duymak istemediler, bu yüzden sadece bir hikaye uydurdular” dedi.

“Ama gerçek şu ki Michael ile konuştum ve Winona ile konuştum, birkaç kişiyle konuştum,” diye devam etti. “Doğru koşullarda gerçekten yapmak istediğim bir şey ama doğru olması gereken filmlerden biri. Bu ağlayan bir film türü değil [for a sequel]o değil Böcek suyu üçleme. Yani bu, eğer unsurlar doğruysa – çünkü karakteri seviyorum ve Michael o karakter olarak harika, yani evet, göreceğiz. Ama henüz somut bir şey yok.” Bu kesinlikle umut verici!

Michael, 2016’daki potansiyel devam filmi hakkında konuşurken benzer bir duyguyu paylaştı. “Gemi açmış olabilir” dedi. Çeşitlilik. “Bunu yapmanın tek yolu, doğru yapmaktır. Pek çoğu doğaçlamaydı ve Tim Burton adlı sanatçı tarafından çok güzel bir şekilde el yapımıydı. Buna yaklaşamıyorsan, kendi haline bırak.”

Ayrıca Geena Davis, “elbette tekrar ziyaret etmek istediğini” açıkladı. Böcek suyu ile Ekim 2022 sohbetinde İNSANLAR, ancak devam filmi hakkında hiçbir bilgisinin olmadığını ve bununla ilgili henüz iletişime geçmediğini de söyledi. “Şimdiye kadar oynadığım her karakteri tekrar oynamak istiyorum” diye ekledi.

Daha önce de belirtildiği gibi, Plan B Entertainment ve Warner Bros. üretecek. Böcek suyu 2.

Orijinal ‘Beetlejuice’ Bağlantısı

Böcek suyu
Böcek Suyu (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Michael McDowell ve Warren Skaaren orijinalinin senaryosunu yazdı Böcek suyu, Tim yönetirken. Film, 1998’de gösterime girdikten sonra büyük bir hit oldu ve hatta 1999’da En İyi Makyaj Akademi Ödülü’nü kazandı. Başarısı, ABC’de yayınlanan aynı adlı bir animasyon TV dizisi ve ardından 1989’dan Fox’a kadar çok sayıda dalın ortaya çıkmasına neden oldu. 1991. Tim projeyi üretti. Daha sonra, birkaç Böcek suyu 1990’dan başlayarak video oyunları piyasaya sürüldü. Popüler film, Nisan 2019’da vizyona giren bir Broadway sahne müzikaline de uyarlandı. Gösteri Mart 2020’de COVID-19 salgını nedeniyle kapandı, ancak Nisan 2022’de Marquis Theatre’da yeniden açıldı.

Herhangi bir arsa detayı açıklanmadı Böcek suyu 2. Devam filminin ilk filmdeki olaylardan yıllar sonra geçmesi mantıklı olacaktır. Spoiler uyarısı: Böcek suyu Deetzes ve Maitlands’in evde uyumlu bir şekilde yaşamasıyla sona ererken, Betelgeuse ölümden sonraki yaşam bekleme odasına düşer ve bir cadı doktoru tarafından kafasını küçültür.

üretim önemsiz şeyler

Böcek suyu
Betelgeuse, öbür dünya bekleme odasında biletinin aranmasını bekliyor (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

uzun bir yol oldu Böcek suyu 2. Devam filmi için planlar 1990’da Tim’i işe aldığında başladı. Jonathan Taşlar adında ikinci bir film yazmak için Beetlejuice Hawaii’ye Gidiyor, başına Ekran Rantı. Deetze’lerin bir ruhun musallat olduğu Hawaii’ye taşınmasına odaklanacaktı. Michael ve Winona devam filminde anlaştılar, ancak Tim’in dikkati yönetmenlikle meşgul oldu. Batman Geri DönüyorMichael’ın ikonik pelerinli haçlı olarak rol aldığı . Beetlejuice Hawaii’ye Gidiyor sonunda 1997 yılına kadar tamamen rafa kaldırıldı.

2011’de farklı bir devam filmi için planlar başladı. Warner Bros. Seth Grahame-Smithüzerinde Tim ile çalışan Karanlık Gölgeler ve Abraham Lincoln: Vampir Avcısı, projeyi yazmak ve üretmek. Winona, 2013’te bir röportajda devam filmi hakkında fışkırdı. Günlük Canavar. “Gizlilik yemini ettim ama sanki oluyormuş gibi geliyor. 27 yıl sonra,” diye onayladı. “Ve söylemeliyim ki, Lydia Deetz’i çok seviyorum. O benim çok büyük bir parçamdı. 27 yıl sonra ne yaptığıyla gerçekten ilgilenirdim.” Ancak bu devam filmi de iptal edildi.

2021’de Seth, iptal edilen devam filmi hakkında konuştu. “Tim’le en son bu konuyu görüştüğümde ve bu noktada beş yıl öncesinden söz ettiğimizde çok komik, başlamanın bu kadar zor olmasının nedeni, birçok insanın onu sevmesi ve 10 milyon yolu olması. bu devamı yanlış ve doğru yapmanın dört yolu ”diye açıkladı çarpıştırıcı Ekim 2021’de. “İplik takmak için çok ince bir iğne, kesinlikle hoşuma gitmedi, senaryo tarafında. İğneye iplik geçirmedim. Havalı şeyler ve bazı ilginç fikirler var. Kesinlikle duygusal olarak ondan ayrıldım ve sadece ‘Bir gün olursa, olur’ dedim.”

İnşallah son planlar Böcek suyu 2 aslında sonuca varmak. Ana çekimlerin 2022 yazında başlayacağı bildirildi, ancak o zamandan beri bu konuda bir haber yok. Son tarih haberi aylar önce verdi. 2025’te olacağı söylense de kesin bir çıkış tarihi de yok. Bu, devam filminin sinemalarda gösterime girmesine kadar muhtemelen uzun bir yolumuz olduğu anlamına geliyor, ancak bu heyecanımızı azaltmıyor. Böcek suyu 2biz sizin için hazırız!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/beetlejuice-2-4706471/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir