Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Brad Pitt


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Fransız film yönetmeni Damien ChazelleAkademi ödüllü filmlerin yönetmenliğini yapan kırbaç, La La Landve İlk adam, bir sonraki uzun metrajlı filmiyle büyük ses getirmeye hazırlanıyor. Yaklaşan Amerikan dönemi destanı, Babil, Hollywood’un sessiz filmlerden sesli filmlere geçiş yaptığı 1920’lerin Caz Çağını keşfedecek. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu, o dönemdeki gerçek Hollywood yıldızlarından gevşek bir şekilde ilham alan kurgusal karakterleri oynayacak.

bir ile röportaj Vanity Fair37 yaşındaki Damien, Babil 15 yaşındayken. “Temel fikir, Los Angeles ve Hollywood’un bu ilk günlerinde geçen büyük, epik, çok karakterli bir film yapmaktı, her ikisi de şimdi onlar hakkında düşündüğümüz şeye geliyordu” dedi. Hakkında daha fazla öğren Babil Aşağıda çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve daha fazlası dahil.

Damien Chazelle
Damien Chazelle (Fotoğraf: Chelsea Lauren/Shutterstock)

Çıkış Tarihi: Babylon Ne Zaman Çıkıyor?

Babil Noel Günü 2022’de (25 Aralık) sınırlı bir tiyatro gösterimi için ayarlandı. Ardından, film 6 Ocak 2023’te dünya çapında vizyona girecek. Damien’ın yönettiği film için planlar Temmuz 2019’da duyuruldu ve Lionsgate haklarını almak için önde gidiyor. Ancak Paramount Pictures, Kasım 2019’da projenin mülkiyetini güvence altına aldı. Çekimler başlangıçta 2020’nin ortalarında, COVID-19 pandemisi üretimi geciktirene kadar Kaliforniya’da yapılacaktı. Bunun yerine, çekimler 1 Temmuz 2021’de başladı ve 21 Ekim 2021’de tamamlandı.

Babylon kadrosunda kimler var?

Brad Pitt
Brad Pitt (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Brad Pitt ve Margot Robbie2019’da birlikte rol alan Bir Zamanlar Hollywood’dabir topluluk kadrosuna liderlik etmek Babil. Damien’a göre Brad, sert partili bir “über film yıldızı” olan Jack Conrad’ı oynuyor. Vanity Fair röportaj yapmak. Damien, Brad’in karakterini geç kalan oyuncularla karşılaştırdı John Gilbert, Clark Gableve Douglas Fairbanks. Margot, Hollywood’da yeni olan, “sıçrayan, hevesli bir aktris” olan Nellie LaRoy’u oynuyor. Damien, Margot’nun karakterini geç dönem aktrislerle karşılaştırdı Clara Yay, Jeanne Kartallar, Joan Crawfordve Alma Rubens. Brad, Ocak 2020’de filme imza attı, ardından Mart 2021’de katılımını doğrulayan Margot izledi. Emma Stone Bildirildiğine göre, başlangıçta kadın başrol oyuncusu olarak karışımdaydı.

Tobey Maguire kurgusal karakter James McKay olarak oynayacak. Tobey aynı zamanda filmin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. yeni gelen Diego Calva Meksikalı bir göçmen ve Hollywood’a yabancı olan Manny Torres’i oynayacak. Tamamı kurgusal karakterleri oynayacak olan oyuncu kadrosunun geri kalanı şunları içeriyor: Jean Smart, Katherine Waterston, Olivia Wilde, Samara Weaving, Spike Jonze, Lukas Haas, Eric Roberts, Li Jun Li, Chloe Fineman, Jeff Garlin, Jovan Adepo, Rory Scovel, Phoebe Tonkin, Troy Metcalfve Pire kırmızı acı biber. Damızlık Kızın Öyküsü yıldız Azami Minghella gerçek hayattaki bir insanı oynayan tek oyuncu Babilgeç film yapımcısı olmak Irving Thalberg.

Margot Robbie
Margot Robbie (Fotoğraf: Matt Petit/AMPAS/Shutterstock)

Babylon’un Arkasındaki Yaratıcı Ekip kim?

Damien Chazelle yönetiyor ve yazı Babil, dördüncü uzun metrajlı filmi. İlk filmi 2014 psikolojik dramasıydı. kırbaç ile birlikte mil veznedar ve JK Simmons. En İyi Uyarlama Senaryo Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. kırbaç. Ardından romantik müzikal komediyi yönetti. La La Land Emma Stone ile ve ryan gosling. Damien En İyi Yönetmen Akademi Ödülü’nü kazandı ve En İyi Orijinal Senaryo dalında aday gösterildi. La La Land. Üçüncü uzun metrajlı filmi, İlk adamRyan Gosling’in oynadığı biyografik bir drama filmiydi Neil Armstrong. Dünya çapında gişede, kırbaç 49 milyon dolar hasılat elde etti La La Land 448 milyon dolar hasılat elde etti ve İlk adam 105 milyon dolar hasılat elde etti.

Olivia Hamilton, Marc Plattve Matt Plouffe yürütücü yapımcılar BabilTobey Maguire ile birlikte. Aktörün babası Marc Ben Plattayrıca üretilen La La Land. Gerisi Babil yapım ekibi görüntü yönetmeni içerir Linus Sandgrenmüzik bestecisi Justin Hurwitzve düzenleyici Tom Çapraz. Hepsi Damien’ın geçmiş filmlerinde işbirliği yaptılar. Marc Platt Productions ve Material Pictures, Babildistribütör Paramount Pictures iken.

H2: Babylon Ne Hakkında?

Tobey Maguire
Tobey Maguire (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Babil bir müzikal değil, bir kitaba da dayanmıyor. 2019’da, taslak filmin senaryosu aslında internete sızdırıldı. Son senaryonun sızdırılan taslaktan ne kadar farklı olduğu belli değil. Eylül 2022 ile yaptığı röportajda Vanity Fair, Damien film hakkında bazı harika teaser’lar paylaştı. Hollywood’un Caz Çağı’ndaki geçişinin nasıl bir bedeli olduğunu nasıl vurgulamak istediğini açıkladı. “Her şey insanların ayaklarının altında değişiyor ve yol haritasının olmadığı, her şeyin yeni ve vahşi olduğu bir zamanda, bu büyüklükteki bozulmanın insani maliyeti beni gerçekten büyüledi” dedi.

Damien, Brad Pitt’in canlandırdığı ana karakter Jack Conrad’dan bahsetti. Damien, Jack hakkında şunları söyledi: “Kariyerinde geriye bakmaya ve ileride ne olduğunu merak etmeye başladığı bir noktaya geliyor.” Ayrıca filmin görünümünü diğerlerinden nasıl farklılaştırdığını da açıkladı. La La Land ve kırbaç. “Bu insanlar için gerçekten vahşi bir Batı dönemiydi, bu karakter galerisi, yükselirken ve düşerken, yükselirken, düşerken, tekrar yükselirken, tekrar düşerken” dedi.

Damien söyledi Vanity Fair yaratan Babil kariyerinde şimdiye kadar yaptığı “en zor şey”di. “Sadece lojistiği, karakter sayısı, set parçalarının ölçeği, filmin listelendiği zaman aralığı – hepsi onu özellikle zorlu hale getirmek için bir araya geldi, ancak üstlenilmesi oldukça heyecan verici bir meydan okumaydı. “dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/babylon-movie-4835943/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir