Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Daha Fazla Güncelleme – Hollywood Life


rachel zegler


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • canlı aksiyon Karbeyaz 22 Mart 2024’te vizyona girecek.
  • rachel zegler Ve Gal Gadot filmde yıldız.
  • Filmin ortak yazarı Greta Gerwig.

Karbeyaz yakında beyaz perdeye geri dönen en son Disney masalı. 1937 animasyon filmi, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, yapımcılığını Walt Disney Pictures tarafından yapılacak yeni bir canlı aksiyon filmine dönüştürülüyor. Pamuk Prenses’in hikayesi daha önce canlı çekimde canlandırılmıştı. Lily Collins 2012’de Ayna ayna ve tarafından Kristen Stewart 2012’de Pamuk Prenses ve Avcı. Bu filmlerde ayrıca Snow’un ikonik düşmanı Evil Queen de yer aldı ve bu da elbette yeni filmde yer alacak.

Karbeyaz aslında Disney’in ilk animasyon filmiydi ve hala hayranlar tarafından çok seviliyor. Bu canlı aksiyon filmi 2016’dan beri yapım aşamasında, bu yüzden bir ton heyecan var. HollywoodYaşamı gelecek hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi topladı Karbeyazdestansı oyuncu seçimleri, çıkış tarihi ve daha fazlası dahil.

Karbeyaz
Animasyonlu ‘Pamuk Prenses’ten bir sahne. (Walt Disney Co. / Everett Koleksiyonunun izniyle)

Karbeyaz Canlı Aksiyon Filmi Çıkış Tarihi

Karbeyaz 22 Mart 2024’te özel olarak sinemalarda gösterime girecek. Disney, filmin Disney+’ta ne zaman satışa sunulacağını açıklamadı, ancak büyük ihtimalle filmin gösterime girmesinden sonra olacak.

Rachel ve Gal’in oyuncu kadrosunun resmi olarak açıklanmasının ardından, canlı aksiyon yeniden çevriminin prodüksiyonu Mart 2022’de başladı. bir yangın üretim setine zarar verdi İngiltere’deki Pinewood Stüdyolarında. Gal onaylanmış Nisan 2022’de müzikal sayıların yer aldığı sahnelerini çekmeyi bitirdi. Çekimler Temmuz 2022’de sona erdi.

Pamuk Prensesi Kim Oynuyor?

rachel zegler canlı aksiyon uyarlamasında Pamuk Prenses’i oynayan şanslı aktris. Ekrandaki ilk çıkışını yaptı. Steven Spielberg2021 versiyonu Batı Yakası Hikayesi. Karşısında rol aldı Ansel Elgort Ve Ariana De Bose ve En İyi Kadın Oyuncu – Komedi veya Müzikal Filmi dalında Altın Küre’yi kazandı.

rachel zegler
Rachel zegler ‘shazam: tanrıların öfkesi’ galasında. (Sahne)

Rachel rol alıyor Karbeyaz Haziran 2021’de resmi olarak duyuruldu. “Rachel’ın olağanüstü vokal yetenekleri, yeteneklerinin sadece başlangıcı” yönetmen Marc Webb dedi bir ifade. O da yayınladı instagram, “Şey… gerçekleşen bir rüyaya merhaba.” Daha sonra Disney prensesini oynamak için saçını kısa bir bob olarak kesti.

Latin olan Rachel, başrolde yer aldığı için haksız tepkilerle karşılaştı. Karbeyaz, hangi konuda tartıştı Çeşit aktörler üzerinde aktörler ile seri Andrew Garfield Ocak 2022’de.

“Bir milyon yıl geçse bile bunun benim için bir olasılık olacağını hayal bile edemezdim. Normalde Latin kökenli Pamuk Prensesleri görmezsiniz” dedi röportajda. “Özellikle bana benzeyen insanları görmüyorsunuz ya da ben öyle roller oynuyorum. Duyurulduğunda, günlerdir Twitter’da trend olan çok büyük bir şeydi çünkü tüm insanlar kızgındı. Onları doğru yönde sevmeliyiz. Günün sonunda, gerçekten heyecanlandığım bir işim var. Latin bir prenses olacağım.

Karbeyaz Kast ekibi

Rachel karşısında oynayacak Gal Gadot, Kötü Kraliçe’yi oynayan. Gal en çok DC Extended Universe’deki çeşitli filmlerde Wonder Woman’ı oynamasıyla tanınır. Mucize kadınnetice Harika Kadın 1984Ve Adalet Ligi. Gal resmen kadroya alındı Karbeyaz Kasım 2021’de ve Netflix filminin galasında rolle dalga geçti Kırmızı Bülten bu ay. “Çok heyecanlı olduğum gerçeğinden başka bir şey söyleyemem ve Kötü Kraliçe’nin ayakkabılarına ve tacına girmek için sabırsızlanıyorum” dedi. İnsanlar.

Yeniden yapım için onaylanan son yıldız andrew Burnap, Jonathan adında yeni bir karakteri oynayan. Andrew, Broadway yapımında rol aldı Miras ve bir Tony Ödülü kazandı. 2018 filminde rol aldı. Refakatçi ve televizyonda rol aldı Daha genç, İyi Dövüş, WeCrashed, Ve Cennetin Bayrağı Altında.

Gal Gadot
Gal Gadot ‘Kırmızı Bülten’ galasında. (Mat Baron/Shutterstock)

Marc Webb yönetmenlik yapıyor Karbeyaz yeniden yap. Daha önce yönetmenliğini yaptığı İnanılmaz örümcek adam ve oynadığı devam filmi Andrew Garfield. Greta Gerwig Ve Erin Cressida Wilson senaryoyu yazarken Marc Platt üretiyor. Mandy Walker görüntü yönetmeni, Mark Sanger editör ve müzik söz yazarı ikilisine ait Pasek ve Pauldaha önce çalışmış olan La La Land Ve En Büyük Şovmen. Walt Disney Pictures yeniden yapımın yapımcılığını ve dağıtımını yapıyor.

Pamuk Prenses Arsa Detayları

canlı aksiyon Karbeyaz göre, “sevilen animasyon klasiğinin hikayesi ve müziği üzerine genişlemesi” bekleniyor. Hollywood Muhabiri. Film, canlı aksiyon versiyonuna benzer “yeni şarkılar” içerecek. Küçük Denizkızı.

Pamuk Prenses’in hikayesi, 1812 masalından geliyor. Grimm Kardeşler. Canlı aksiyon filmi, gevşek bir şekilde peri masalına dayanan 1937 animasyon filminin bir uyarlamasıdır. Sihirli ayna, zehirli elma, cam tabut ve daha fazlasının yeniden çevrimde görülmesi bekleniyor.

Arsa hakkında daha fazla ayrıntı şu anda bilinmiyor. Disney, Eylül 2022’de D23 Expo’da ilk fragmanı yayınladı, ancak görüntüler geniş çapta yayınlanmadı. Rachel’ın inanılmaz tepkisi videoya alındı. burada görebilirsiniz. Kalabalığın tepkisine gözyaşı döktü! “Görmedim bile! Sizin gördüğünüzü ben görmedim!” dedi.

Karbeyaz
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler (Fotoğraf: ©Walt Disney Co. / Everett Koleksiyonu’nun izniyle)

Karbeyaz tartışma

Snow’un müttefikleri Yedi Cüceler’in canlı aksiyon uyarlamasında yer alması bekleniyor. Ancak, film tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Game of Thrones şap Peter Dinklage, bir tür cücelik olan. Bir röportaj sırasında yeniden çevrimi eleştirdi. maron‘nin Ocak 2022’deki podcast’i. “Bana hiç mantıklı gelmiyor. Bir yönden ilericisin, ama sonra hala bir mağarada birlikte yaşayan yedi cüceyle ilgili o kahrolası geriye dönük hikayeyi yapıyorsun, ne halt ediyorsun adamım?” Peter söz konusu.

Disney, eleştirilerine bir açıklamada yanıt verdi ve “orijinal animasyon filmindeki klişeleri pekiştirmekten kaçınmak için, bu yedi karakterle farklı bir yaklaşım izliyoruz ve cücelik topluluğunun üyelerine danışıyoruz” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/snow-white-live-action-film-4741068/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir