Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Bilmeniz Gereken Diğer Her Şey – Hollywood Life


Tobin Bell


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Lionsgate

  • X gördüm 29 Eylül 2023’te sinemalarda olacak.
  • Tobin Bell John Kramer olarak geri döner.
  • Onuncu Testere film aslında arasında geçiyor Testere Ve Testere II.

Jigsaw, 10. kargaşa ve vahşet turu için geri dönecek Testere X. 10. filmde Testere franchise’ın yeni bir çıkış tarihi ve ilk fotoğrafı var Tobin Bell John Kramer’ın ortaya çıktığı gibi.

Tobin Bell
Tobin Bell, ‘Saw X’te Jigsaw/John Kramer rolünde. (Aslan geçidi)

Testere 2004’te ilk filmin gösterime girmesinden sonra en başarılı korku serilerinden birini doğurdu. Yıllar geçtikçe, Jigsaw ve arkadaşları, ağzımızı açık bırakan ölüm tuzakları ve sürprizleriyle bizi ürküttü. Peki, hakkında ne biliyoruz? 10 gördüm? Film ne hakkında olacak? HollywoodYaşamı bilmeniz gereken her şeyi topladı.

A olacak mı 10 gördüm?

Evet, resmi olarak olacak 10 gördümresmi olarak başlıklı X gördüm. 10. film, vizyona girdikten sonra 2021’den beri yapım aşamasında. Sarmal. Çekimler Ekim 2022’den Şubat 2023’e kadar gerçekleşti.

10 gördüm Yayın tarihi

10 gördüm 29 Eylül 2023’te sinemalarda olacak. Filmin çıkış tarihi 27 Ekim 2023 olarak belirlenmişti. Lionsgate, gösterim tarihini bir ay ileri aldı, Son teslim tarihi Temmuz 2023’te açıklandı. X gördüm Cadılar Bayramı sezonu için mükemmel bir başlangıç ​​olacak.

Dır-dir X gördüm devamı Sarmal?

HAYIR, X gördüm doğrudan devamı değil Sarmaldokuzuncu film Testere film serisi. bu 10. olabilir Testere film, ama X gördüm aslında olaylar arasında geçiyor ben gördüm Ve Testere II. Serideki ilk iki film 2004 ve 2005’te vizyona girdi.

Kukla Billy
Bir ‘Testere’ filminde Kukla Billy. (Lionsgate/Everett Koleksiyonu)

Lionsgate’in resmi özeti şu şekildedir: “John Kramer (Tobin Bell) geri döndü. Dizinin en rahatsız edici bölümü Testere Franchise henüz Jigsaw’un en kişisel oyununun anlatılmamış bölümünü araştırıyor. olayları arasında ayarlayın ben gördüm Ve II, hasta ve çaresiz John, kanserine mucizevi bir tedavi bulma umuduyla riskli ve deneysel bir tıbbi prosedür için Meksika’ya gider – ancak tüm operasyonun en savunmasızları dolandırmak için bir aldatmaca olduğunu keşfeder. Yeni keşfedilmiş bir amaçla silahlanmış, kötü şöhretli seri katil işine geri dönüyor ve aldatıcı, dengesiz ve ustaca tuzaklar aracılığıyla imzası olan içgüdüsel yöntemiyle dolandırıcıların durumunu tersine çeviriyor.”

10 gördüm Döküm

Tobin Bell baş tacı olmuştur Testere başından beri franchise. Korku ikonunun John Kramer/Jigsaw olarak dönüşü Ekim 2022’de resmi olarak duyurulmuştu. Tek Çekim Haberleri bildirildi. “Tobin ile yeniden bir araya gelmek ne heyecan verici. John Kramer rolündeki performansı, bu seriyi bir fenomen haline getiren büyünün bir parçası ve karakteri bu filmin aktif bir parçası.” Testere üreticiler Mark Burg Ve Oren Kules bir açıklamada söyledi.

2021’de, Testere yazar Josh Stolberg tweet attı “bir sonrakini parlatıyordu Testere senaryo.” Ayrıca, “Size söz verebilirim ki, bu John Kramer hayranlarını çok mutlu edecek.”

Shawnee Smithustayı kim oynuyor Testere Amanda Young karakterinin geri dönmesi bekleniyor. 10 gördümbuna göre Son teslim tarihi. Synnøve Macody Lund, Steven Markası, Michael Plajı, Renata Vaca, Paulette Hernandez, Joshua OkamotoVe Octavio Hinojosa kadrosuna da katıldı 10 gördüm.

Olacak mı 11 gördüm?

Lionsgate planlarını açıklamadı 11 gördüm Temmuz 2023 itibariyle. 11. taksit muhtemelen nasıl yapılacağına bağlıdır. X gördüm gişede oynuyor. Genel olarak, Testere franchise gişede 1 milyar doların üzerinde para kazandı. Sarmal gişede yalnızca 40 milyon dolar kazandı, ancak COVID-19 salgını sırasında gösterime girdi.

Max Minghella
‘Spiral’deki Max Minghella. (Lionsgate/Everett Koleksiyonu)

eğer varsa 11 gördümfilm taklitçi katil William Emerson için sırada ne olacağına odaklanabilir. Sarmal. Filmin son anlarında kaçtı, yani Max Minghella potansiyel olarak role geri dönebilir.

Chris [Rock] ve bunun hakkında konuştum, ”dedi Max Bugün Amerika “Film çok gürültülü bir şekilde devam istiyor. Hiçbir şey varsaymıyoruz. Ama bunu tekrar yapmaktan kesinlikle heyecan duyarız.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/saw-10-5138765/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir