Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Bildiğimiz Diğer Her Şey – Hollywood Life


Vince Vaughn


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 20th Century Fox/Everett Koleksiyonu

  • A Yakar Top devamı işlerde.
  • Vince Vaughn dönmek üzere ayarlanmıştır.
  • Ben Stiller rolünü yeniden üstlenmeye “açık”.

Umutla, Vince Vaughn hala bir anahtardan kaçabilir. Yayınlanmasından yaklaşık 20 yıl sonra Yakan Top: Gerçek Bir Underdog Hikayesi, bir devam filmi resmi olarak yapım aşamasında. Filmin henüz resmi bir adı yok ama içiniz rahat olsun: Peter LaFleur bunca yıldan sonra yakan top sahasına geri dönüyor.

2004 yapımı film, gişede 168 milyon doların üzerinde hasılat yaptı ve erken dönemlerin sevilen bir komedi klasiği haline geldi. Komedi ayrıca spor hayranlarını ESPN 8: The Ocho ile tanıştırdı. Taraftarlar talep ediyor yakan çakal 2 yıllardır ve sonunda dileklerine kavuşuyorlar. HollywoodYaşamı hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi bir araya getirdi. Yakar Top devamı, diğer oyuncuların geri dönüş hakkında ne düşündükleri ve daha fazlası dahil.

Vince Vaughn
Vince Vaughn, ‘Dodgeball 2’ için geri dönüyor. (20th Century Fox/Everett Koleksiyonu)

A olacak mı yakan top 2?

Yakan top antrenmanına şimdi başla çünkü yakan top 2 oluyor. Son teslim tarihi bildirdi Vince Vaughn yıldız olması ve büyük olasılıkla yapımcı olması bekleniyor Yakan top 2. Filmin senaryosunu yazacak Ürdün VanDinave şu anda 20th Century Studios’ta geliştirme aşamasında.

A Yakar Top devam filmi yıllardır konuşuluyor ama ikinci bir filmin gelişimi şu ana kadar önemli değildi. Vince bir fikri olduğunu açıkladı. Yakar Top 2022’de devam edecek, yani belki de topun dönmesini sağlayan şey buydu.

Vince, “Bu tür şeyler hakkında her zaman sonsuza kadar konuştular ve eğlenceli bir fikrim vardı ve stüdyo bunu seviyor, bu yüzden nereye gideceğini göreceğiz,” dedi Vince. Hollywood Muhabiri Aralık 2022’de. Ben [Stiller] yapmaya açık, aslında benimle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum, bu gerçekten eğlenceli ve harika bir fikirse, o zaman bu eğlenceli, ama eğer gidip tekrar yapacak bir şeyse, o zaman neden?”

Devam etti, “Sadece içeri girdiğinizden emin olmak istersiniz. Yakar Top güzel bir devam ve kendi başına durabilecek bir hikaye gibi hissettiriyor. Bence hepimiz için doğru geliyorsa ve komikse, geri dönülecek bir şey olur ve değilse, sadece tekmelenen başka bir fikir.

Ben Stiller
Beyaz Goodman rolünde Ben Stiller. (20th Century Fox/Everett Koleksiyonu)

Bir ay önce, Justin Uzun devam filmi için tamamen hazır olduğunu kabul etti, ancak bu sadece Ben’i geri dönmeye ikna etmekle ilgiliydi. “Elbette, bunu yapmayı çok isterim ve bunun sona ermesini umuyorum, ama bence Ben [Stiller] biraz… o podcast’te bana söylediği şey, çok sevilen, insanların o kadar çok keyif aldığı bir şeyin devamını yapmak konusunda biraz çekingen olduğuydu, ”dedi Justin. ComicBook.com. “Bu çok riskli, orijinali bozmak istemiyorsun, onun kadar iyi bir şey istiyorsun. Bu yüzden, o zamana çok özel bir şeyi yeniden yaratmaya çalışmak konusunda biraz temkinli olduğunu düşünüyorum, ama umarım bunu fark eder.”

bu Barbar şap ekledi, “Vince çok inandırıcı bir insan, bu yüzden Vince’in onu fikriyle ikna etmesini umuyorum. Komik bir fikir, ne olduğunu söylemek istemiyorum. Ben’in sevdiğini biliyorum Yakar Top ve bu karakteri seviyor. Oynarken ne kadar eğlendiğini hatırlıyorum. Sürekli gülüyordu.” Vince’in bir ay sonra Ben’in geri dönmeye “açık” olduğunu söylediği göz önüne alındığında, ikna ediciliği işe yaradı!

Rawson Marshall ThurberOrijinal filmi yazan ve yöneten , 2021’de olası bir devam filmi ve TV dizisi hakkında konuştu. “Biliyor musun – asla asla deme. hiç düşünmedim Yakar Top bir dizi olarak, ama bu aslında eğlenceli olabilir” dedi. Son teslim tarihi. “Gerçekten gurur duyuyorum Yakar Top – bu benim ilk filmim ve insanların hala göründüğü gibi gerçekten sevdiği bir şey. Asla asla deme derdim ve doğru yaklaşım bu olmalı. Ama evet, belki.”

yakan top 2 Döküm

Vince Vaughn şu an itibariyle Dodgeball devam filmi için geri dönecek olan tek ana kadro üyesi. Film erken geliştirme aşamasında olduğu için ek oyuncu kadrosu açıklanmadı. ile Aralık 2022 röportajında Hollywood MuhabiriVince ima etti Ben Stiller Pete’in yakantop baş düşmanı White Goodman olarak geri dönmeye “açık”.

Yakar Top
Dodgeball’un oyuncu kadrosu. (20th Century Fox/Everett Koleksiyonu)

İlk film, film için geri dönebilecek bir komedi yeteneği hazinesine sahipti. Christine Taylor Kate Veatch olarak, Justin Uzun Justin Redman olarak, Stephen Kökü Gordon Pibb olarak, Alan Tudyk Steve “Korsan” Cowan olarak, joel david moore Owen Dittman olarak, Chris Williams Dwight Baumgarten olarak, Missi Pyle Fran Stalinovskovichdaviddivichski olarak, Gary Cole Pamuk McKnight olarak, Jason Bateman Pepper Brooks olarak ve William Shatner Dodgeball Şansölyesi olarak. Justin Long’un bir devam filmi yapmakla ilgili önceki yorumları göz önüne alındığında, büyük olasılıkla katılıyor.

Oyuncular, 2017’de Stiller Vakfı’na fayda sağlamak için bir yardım kampanyası için yeniden bir araya geldi. Yeniden bir araya gelme, Peter LaFleur ve White Goodman’ın sahada bir kez daha karşı karşıya gelmesiyle bize küçük bir devam filmi verdi.

Justin açıkladı ComicBook.com 2017’de yeniden bir araya gelmenin Ben’in “Beyaz Goodman’ı tekrar oynamanın onu ne kadar mutlu ettiğini ve bu karakterin ne kadar eğlenceli olduğunu” fark etmesini sağladığını söyledi. Vince’in bunun için harika bir fikri olduğunu biliyorum ve bu sadece Ben’i dahil etme meselesi.

yakan top 2 Yayın tarihi

yakan top 2 şu anda bir çıkış tarihi yok. Film erken geliştirme aşamasında, bu nedenle tam oyuncu kadrosu henüz tamamlanmadı. Mayıs 2023’te olası bir yazar grevi göz önüne alındığında geliştirme gecikebilir. Her şey yolunda gitseydi, muhtemelen 2024’ün sonlarına veya 2025’in çıkış tarihine bakıyor olurduk.

İlki neydi Yakar Top Film Hakkında?

Yakar Top Ortalama Joe’nun spor salonunun sahibi Peter LaFleur’u takip ediyor. Peter’ın spor salonunu elinde tutmak için 50.000 $ toplaması gerektiğinde, Las Vegas’ta bir turnuvaya katılmak için bir yakan top takımı kurar. Büyük ödül, ihtiyacı olan 50.000 dolar.

Peter’ın spor salonu sahibi düşmanı White Goodman, Peter’ın yaptıklarının kokusunu alır ve yakan top takımı kurmaya da karar verir. Ortalama Joe’nun takımı, koçları Patches O’Houlihan düşen bir işaret tarafından öldürüldüğünde harap durumda. Bir dizi beklenmedik olayın ardından, Chuck Norris Ortalama Joe’ları kaybettikten sonra eski haline getirir.

Gary Cole
Gary Cole ve Jason Bateman “Dodgeball”da. (20th Century Fox/Everett Koleksiyonu)

Peter ve White ani ölüm maçında karşı karşıya gelir. Peter oyunu kazanır, ancak Beyaz, Peter’da bir numara olduğuna inanır çünkü Peter, bir gece önce ona Ortalama Joe’s’u satmıştır. İnanılmaz derecede anlayışlı olan Peter, Ortalama Joe’nun turnuvayı kazanmasına bahse girmek için Beyaz’dan gelen 100.000 doları kullandığını ortaya koyuyor. Herkes onlara karşı bahse girdiği için Peter 5 milyon dolar kazanır. Şimdi Peter, Globo Spor Salonu’nda çoğunluk hissesine sahip ve Ortalama Joe’yu geri alabiliyor.

Kate ve Pete sonunda bir araya gelirler ve Justin, hayalindeki kız Amber ile evlenir. Globo Gym’in ekibinden Owen ve Fran çıkmaya başlar. Peter spor salonunda gençlere yakan top dersleri vermeye karar verir. Bu arada, White morbid obez hale geldi ve hayatının nasıl sona erdiği konusunda Chuck Norris’i suçlamaya devam ediyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/dodgeball-2-5083829/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir