Oyuncu ve Çocuklarının Fotoğraflarına Bakın – Hollywood Life


Jude Law ve Ailesi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

  • Jude Law, Oscar adayı bir aktördür.
  • Yıldız, 2023 yapımı ‘Peter Pan & Wendy’de Kaptan Hook’u oynuyor
  • Dört farklı kadından altı çocuk babasıdır.

Jude Yasası filmini tartışırken altı çocuğundan biri hakkında nadir bir yorum yaptı Peter Pan ve Wendyİngiliz gönül yarasının kötü adam Kaptan Hook’u oynadığı. “En büyük oğlum olan oğlumun karşısında Hook olarak oynardım. [Rafferty]o küçük bir çocukken,” Law Nisan 2023’te şöyle hatırladı: ET. “Yani zaten orada birlikteydik. Ve onun için gerçekten çok özel bir deneyim olacak, sanırım beni gerçekten görmek gibi Kanca.”

Oscar adayı yıldız, son zamanlarda şu tür filmlerdeki rollerinden de bahsetti: Kaptan Marvel ve Fantastik Canavarlar franchise, çocuklarının babalarının maaş çeki için yaptıklarından zevk almasına izin verdi. Law, “Çocuklarımın onları görebilmesi kesinlikle bir bonus,” dedi.

Gururlu baba, dört farklı kadınla yavrularını paylaşan birkaç farklı soyun reisi. Ve ilk doğduğu 1996 yılından beri babalığın gereklerini yerine getiriyor. Çocukları arasında şunlar yer alıyor: Rafferty26, İris22, Rudy20, Sofya14, ada8 ve Bebek #62020 yılında misafir edilen ve henüz adı açıklanmayan .

Birkaç çocuğa bakmak söz konusu olduğunda, Jude’un işi kesinlikle çoktur ama etkileyici bir nesil yetiştirdiğinden hiç şüphe yok. Aşağıda en büyüğünden en küçüğüne kadar çocukları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Rafferty Jelicoe Yasası

Raffer Hukuku
Rafferty Law, 2021 GQ Yılın Adamları Ödüllerine katılıyor. (Beretta/Sims/Shutterstock)

Jude’un çocuklarının en büyüğü Rafferty, 6 Ekim 1996’da doğdu. Rafferty, Jude’un ilk karısı, aktris ve moda tasarımcısı ile evliliğinin bir ürünü. Sadie Frost1994 yapımı film setinde tanıştığı Alışveriş. Rafferty, babasının izinden gitti, çeşitli kısa filmlerde rol aldı ve yakında çıkacak bir yeniden yapım için çekim yaptı. Oliver Twist. Aynı zamanda Outer Stella Overdrive grubunda bir DJ ve müzisyen ve üst düzey moda tasarımcıları Dolce & Gabanna ve Dior’un gösterilerinde yer aldı. 25 yaşındaki oyuncu aynı zamanda dizide de yer alacak. Şapkadiğer adıyla babası Jude ile birlikte pandemi sırasında bir iPhone ile çektikleri ve Kasım ayında gösterime girmesi planlanan bir kısa film olduğu bildirildi. elle.

Ayrıca babası gibi, Rafferty’nin de son zamanlarda pop yıldızıyla bağlantılı olan oldukça aşk hayatı var. Rita Oraçiftin 2020’nin başlarında ayrılmasına rağmen. Şimdi bildirildiğine göre brooklyn beckhameski kız arkadaşı, model Hana Çaprazbaşına mama Mia.

İris Yasası

Oyuncu ve Çocuklarının Fotoğraflarına Bakın – Hollywood Life
Tiffany & Co. Concept Store’da Iris Law, Londra, 2018. (Jonathan Hordle/Shutterstock)

Ayrıca Jude ve Sadie’nin evliliğinin bir ürünü olan 25 Ekim 2000 doğumlu Iris de moda endüstrisinde başarılı bir modeldir. rağbet. 20 yaşındaki oyuncu, yaz boyunca sosyal medya sayfasında çeşitli bikini çekimlerini paylaşarak Instagram’da harika plaj vücudunu sergilemekten de korkmuyor.

Rudy Kanunu

Jude, Rudy ve Rafferty Yasası
Jude, Rudy ve Rafferty Law bir basketbol maçında, 2016. (Jd Images/Shutterstock)

Rudy, 10 Eylül 2002’de doğdu ve Jude’un ilk eşi Sadie ile olan en küçük çocuğu. Rudy, büyük kardeşleriyle karşılaştırıldığında, işleri nispeten düşük tutuyor, sosyal medyada pek görünmüyor veya ağabeyi ve kız kardeşi gibi modellik yapmıyor. Rudy, 2013’te bir kısa filmde rol aldı. Dottie annesi Sadie ile, ancak o zamandan beri oyunculuğa hiç ilgi göstermedi.

Ayasofya Hukuku

Eylül 2009’da doğan Sophia, Jude’un Amerikan modelle paylaştığı tek çocuktur. Samantha Burke. Jude, çekimler sırasında New York’ta Samantha ile tanıştı. Sherlock Holmes ve ikisi asla resmi olarak çıkmadı. rağmen Yetenekli Bay Ripley aktör ilk başta onun gerçek babası olduğundan şüphelendi, bildirildi Telgraf, hala Sophia’yı maddi olarak destekliyor. O ve annesi Florida’da yaşıyor ve Jude onları pek görmüyor ama arkadaşları 12 yaşındaki çocuğun babasına çok benzediğini söylüyor.

Ada Hukuku

Mart 2015’te doğan Ada, Jude’un şarkıcı-söz yazarı olan tek çocuğu. Catherine Harding. Kısa bir süre birlikte olan çift, ayrılıklarının ardından Ada’nın gelişiyle birlikte kısa bir süreliğine birlikte oldu. Buna rağmen, Catherine söyledi Ayna o zamanlar Jude, bebek görevini iyi yapan “harika bir baba”. “Jude gerçekten komik ve tatlı,” dedi. “Geçen hafta gelip onu parktaki bankta değiştirmek zorunda kaldığını hatırlıyorum. Hepsini temizledi.

Bebek Yasası #6

Jude eşinden ilk çocuğunun doğumunu onayladı Phillipa Coan Açık Bu Gece Gösterisi 14 Eylül 2020 tarihinde. daha yakın yıldız ev sahibine söyledi Jimmy Fallon Pandemi göz önüne alındığında doğumla ilgili deneyimin “alışılmadık” olduğunu, ancak nihayetinde her şeyin “gerçekten harika” bir şekilde sonuçlandığını. Şovda, “Bir dönemde olduğumuz için kendimizi oldukça kutsanmış hissediyoruz, bu … sadece birbirimizin arkadaşlığının tadını çıkarabiliyoruz,” dedi. Çift, mutluluk paketlerinin adını henüz açıklamadı.

Babalık üzerine düşünen Jude, Gözlemci 2016’da uygulamalı bir baba olmakla ne zaman bırakılacağını öğrenmek arasındaki dengeyi nasıl buluyordu. “Bir arkadaşın dediği gibi, ‘Düşmelerine izin vermek ve onları kaldırmak için orada olmamak… gerçekten zor. Ama biz bu süreçten geçmeseydik, kendilerini toparlamayı öğrenemezlerdi.’ Rolümüzün onları ilk kez gerçek yetişkinliğe yönlendirmek olduğunu görmeye başlıyorum.

“O halde bu iki yönlü bir ilişki, çünkü çocuklar ‘Bana tekrar yardım et’ diyorlar. Ve tabii ki, o yardımı yapmak için oradasın, ama istemek zorundalar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jude-law-kids-4526005/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir