Outlander Prequel Serisi Blood of My Blood İşlerde


Geleceğimizde daha fazla kilt görüyoruz.

Starz, 4 Ağustos’ta yeşil ışık yaktıklarını duyurdu. yabancı prequel serisi Kanımın kanıJamie Fraser’ın (Sam Heughan) ebeveynler, Ellen MacKenzie ve Brian Fraser. Yazarlar şimdiden dizi üzerinde çok çalışıyorlar. Matthew B. Roberts showrunner ve yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. maril davis ve Ronald D. Moore aynı zamanda yönetici yapımcılık yapmaktadır.

yabancı sezondan sezona dünyanın dört bir yanındaki hayranlarının kalbini yakalayan sürükleyici bir gösteri.” Kathryn Busby, Başkan, Starz Orijinal Programlama, yaptığı açıklamada. “İzleyicilerimize her şeyin başladığı yerin kökenini getirmek için bu canlı dünyanın katmanlarını soymaktan heyecan duyuyoruz. Matthew, Maril ve Ronald mükemmel vizyonlarını ve yaratıcılıklarını bu yeni yinelemeye getirmeye devam edecekler ve biz bunu yapamayız. sonra ne olacağını görmek için bekleyin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340743/the-outlander-prequel-series-blood-of-my-blood-is-a-go-at-starz?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir