Outer Banks’ten Madelyn Cline ve Jackson Guthy Birlikte Göründü


Madelyn Kliniği ve Jackson Guthy yaz için ısınıyor olabilir.

bu Dış bankalar Yıldız ve şarkıcı-söz yazarı bu hafta Kaliforniya, Malibu’da iki kez birlikte fotoğraflandılar.İlk olarak 26 Haziran’da market alışverişi yaparken görüldüler ve 30 Haziran’da yine Güney Kaliforniya sahil kasabasında takılırken görüntülendiler. Malibu’da arkadaşlarla buluşmak.

Son gezileri sırasında 24 yaşındaki Madelyn beyaz bir kolsuz bluz giydi ve kısa bir kot pantolon giydi, 26 yaşındaki Jackson ise eşleşen şortlarla gri bir tişört ve Vans kareli spor ayakkabılar seçti.

Aktris ve müzisyen ilişki durumlarında sessiz kalsalar da, son ortak görünümleri, çiftin yine Malibu’da birlikte sıradan bir öğle yemeği yerken yakalandıklarında ilk kez romantizm söylentilerini ateşledikten yaklaşık bir ay sonra geldi.

Geçen sonbahar, Madelyn ve o Dış bankalar yardımcı yıldız Stokes’ı kovalamak29 yaşında, bir yıldan fazla flört ettikten sonra ayrıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336663/outer-banks-madelyn-cline-and-jackson-guthy-spotted-out-together-again?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir