Outer Banks Yıldızı Carlacia Grant Viral Trendlerden ve Güzellik Pişmanlıklarından Bahsediyor


Seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Carlacia Grant ile röportaj yaptık. Carlacia, American Eagle x elf E için ücretli bir sözcü! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Viral trendlere gelince, Amerikan kartalı moda için gelir ve elf Kozmetik kaplı bir güzelliğe sahiptir. Bu iki internet gözdesi benzersiz bir deneyim için bir araya geldi işbirliği Carlacia Grant için ideal olan kot ve makyajı bir araya getiren.

bu Dış bankalar yıldız, “Bence mükemmel. Yani en iyisini Doja Cat söyledi, ‘Önden seviyorsan, arkadan görene kadar bekle’ dedi. Bu seni her açıdan kapsıyor. Şirin görünüyorsun ve makyajın hakkında iyi hissediyorsun. Sonra arkanı dönüyorsun ve kot pantolonun gerçekten güzel. Kot pantolon her şeyle uyumlu, bu yüzden kottan ilham alan makyaj çok mükemmel.”

Bu kapsül koleksiyonunda nemlendirici, mavi dudak balsamı bu netleşiyor, denimden ilham alan bir göz farı paletive oyunun kurallarını değiştiren Kil maskesi. özel bir E! röportaj, Carlacia konuşuyor elf x AE işbirliğien sevdiği trendler ve bazı güzellik hataları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369890/lessigreaterouter-bankslessigreater-star-carlacia-grant-talks-viral-trends-beauty-regrets-and-color-changing-lip-balm?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir