Outer Banks 3. Sezon Fragmanı’nda Pogue’ları Kazazede Olarak Görün


İçinde Dış bankalar üçüncü sezon fragmanı, Pogue’lar kendi “Dünya cennetlerini” yaratıyorlar. John B.’nin dediği gibi.

Netflix, en sevdiğimiz genç gizem şovunun üçüncü sezonunun ilk tanıtımını 24 Eylül’de yayınladı ve evet, çok şey veriyor Kayıp vibrafon.

İkinci sezonun bittiği yerden devam eden grup, ıssız bir adada mahsur kalır (hazinesiz). Fragman, JJ (Rudy Pankow) grubun küçük kampına ev yapımı bir “Poguelandia” yazan bir bayrak asmak.

“Babalarım her zaman ‘İyi olan hiçbir şey kolay gelmez. Değerli bir şey verilmez’ derdi.” Stokes’ı kovalamakJohn B, grup kendi toplumlarını kurarken diyor. “Soru şu ki, kazanmak için ne yapmak istiyorsun? Hazineni almak için ne kadar ileri gideceksin?” Açıkça, Pogue’lar, Outer Banks’ten çok uzakta olsalar bile güvende değiller.

Ayrıca, geri dönen tüm favori yerlilerimize ilk bakışımızı alıyoruz. Madelyn Kliniği, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Austin Kuzey, Drew Starkey, Charles Esten ve carlacia hibeikinci sezonda ilk kez sahneye çıktı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347742/the-pogues-are-now-castaways-in-outer-banks-season-3-teaser?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir