OT Fagbenle, Başkanı Barack Obama İzlenimini Nasıl Mükemmelleştirdi?


Oyuncu Hall’a, “Daha derin bir düzeyde, neredeyse bir ressamın bir sahnenin fotoğrafını çekmeye çalışmaması gibi. Onlar izlenimlerini, kendi ifadelerini yaratmaya çalışıyorlar” dedi. “Kalbini bulmaya çalışıyordum, özündeki gibi. O çok dikkate değer bir insan, ailesini çok seviyor, böyle bir zeka, böyle bir karizma. Gerçekten de adamın kalbine girmeye çalışıyordu. meydan okumaydı.”

Fagbenle, eski Başkan’ın kendisinden biraz kişisel içgörü kazanmaya çalışmak konusunda soğuk omzunun olduğunu söylüyor. Obama’nın kişisel asistanıyla temasa geçtikten sonra işler plana göre gitmedi.

‘Bak üç ay sonra çekiyorum, sohbet edebilir miyiz’ dedim. Fagbenle Variety’ye anlattı. “Ve bir mesaj aldım – güzel bir mesaj – ‘Barack çok isterdi, ama rezervasyonu var.’ Üç aydır dolu mu? Sadece beni görmek istemediğini söyle, kardeşim. Sadece beni görmek istemediğini söyle.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326304/how-o-t-fagbenle-perfected-his-president-barack-obama-impression-for-the-first-lady?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın