Oscar Partisinde Kate Bosworth ve Justin Long Spark Nişan Söylentileri


Ve bir Oscar etkinliğinde en göz alıcı mücevher ödülü…

Kate Bosworth ile nişan dedikodularını ateşledi Justin Uzun o geldiğinde Gösteriş Fuarı Parıldayan bir pırlanta yüzük takan Oscar 2023 parti sonrası partisi.

Justin keskin bir takım elbise giymiş ve Kate Monique Lhuillier straplez bir elbise giymiş, üzerine elmas yüzük takılmıştı. O parmak.

Justin ve Kate ilk olarak yaklaşık iki yıl önce Fayetteville, Ark’ta birlikte bir film çekmeyi bitirdikten sonra 44 yaşındaki hakkında fışkırdığında aşk söylentilerini ateşledi.

Kate, “Başka bir kişi hakkında çok şey öğrendiğin bazı film deneyimleri var. Eh, biz bunlardan birini tamamladık,” diye yazdı Kate. instagram Mayıs 2021’de. “Aman Tanrım @justinlong sen gerçekten muhteşem / eğlenceli / komik / nazik / ender / düşünceli / tamamen.fckn.rad bir insansın.”

Yanıt olarak yazdığı gibi, “Senin hakkında daha da güzel şeyler söyleyeceğim çünkü insanlar senin ne kadar ender bir mücevher olduğunu bilmeli – benim hakkımda söylediğin her şey ama biraz (veya çok) daha fazlası. Senin ışıltında olmak gerçek bir keyif.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367887/kate-bosworth-and-justin-long-spark-engagement-rumors-at-lessigreatervanity-fairlessigreater-oscars-2023-after-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir