Oscar 2023 Kazananları: Tam Liste


Büyülü bir film gecesine hazır olun.

Oscar 2023 töreni, 2023 ödül sezonunun bitişi münasebetiyle 12 Mart’ta resmen başladı. Tarafından barındırılan Jimmy Kimmel Hollywood’daki Dolby Theatre’dan canlı yayınlanan ve her yıl düzenlenen etkinlik, bu yılın en çığır açan filmlerini ve onları yapan insanları onurlandırıyor.

Gecenin en büyük oyunculuk adaylarından bazıları şunlardır: Cate Blanchett, Austin Butler, michelle yeoh, Angela Bassett, Michelle Williams, Colin Farrell, Jamie Lee Curtis Ve Ana de Armas, Sadece birkaç isim. (Adayların tam listesine buradan göz atın.)

Bu sırada, Batı cephesinde her şey sakin, Avatar: Suyun Yolu, Inisherin’in Banshees’i, Elvis, Her Şey Her Yerde Aynı Anda, Fabelman’lar, Katran, Top Gun: Maverick, Üzüntü Üçgeni Ve Konuşan Kadınlar En İyi Film ödülü için hepsi hazır.

Birkaç ünlü sima da bu akşam ilk Akademi Ödüllerine aday gösteriliyor. Rihanna onun için Siyah: Panter: Sonsuza Kadar Wakanda “Beni Kaldır” şarkısı atlanta şap Brian Tyree Henry filmi için geçit ve tecrübeli oyuncu Brendan Fraser eleştirmenlerce beğenilen performansı için Balina.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367480/oscars-2023-winners:-the-complete-list?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir