Oscar 2022: Saweetie, Bash’i Görüntülemede Hayal Gücüne Çok Az Kaldı


Yavaşça alkışlayabilir miyiz Testere?

28 yaşındaki rapçi, 27 Mart Pazar günü West Hollywood Park’ta düzenlenen Elton John AIDS Vakfı Oscar 2022’deki izleme partisine adımını attığında siyah kesimli bir elbiseyle şaşkına döndü. Göğsünde elmas şeklinde delikler bulunan, zar zor- Saweetie kırmızı halıda fotoğraflar için poz verirken hayal gücüne çok az kaldı.

Ve bu kıyafet moda tutkunlarına tanıdık geldiyse, bunun nedeni elbisenin Mônot tarafından tasarlanmış olmasıdır. o kaş kaldırma Kendall Jenner Kasım 2021’de bir arkadaşının düğününde giydi. Ancak Kendall, o zamanlar ortaya çıkan görünümle saçlarını aşağı indirirken, Sweetie ciddi çağrışımlar yaptı. Audrey Hepburn büyük bir kabarık ile Oscar gecesinde vibes.

İkonik olanı kanalize etmek Tiffany’de kahvaltı Star, “En İyi Arkadaş” sanatçısı, gümüş avize küpeler ve eldivenli elinde büyük bir kokteyl yüzüğü de dahil olmak üzere elmas takılarla uyumunu tamamladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324835/saweetie-leaves-little-to-the-imagination-with-risque-look-on-oscar-night?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın