Oscar 2022: Kırmızı Halının En Dikkat Çekici Aksesuarları


Her şey ayrıntılarda.

2022 Oscar Ödülleri, Hollywood’un en görkemli gecelerinden biri olan 27 Mart Pazar günü Los Angeles’taki Dolby Tiyatrosu’nda başladı.

Bu yıl yıldızlar, En İyi Kadın Oyuncu adayı da dahil olmak üzere kırmızı halıdaki moda oyunlarını gerçekten hızlandırdı Jessica Chastain, ombré Gucci elbisesiyle parıldayan ve KODA Yıldız Kodi Smit-McPhee, kim hizmet etti Bebek mavisi Bottega Veneta takım elbise ve Cartier mücevherlerinde eğlenceli, retro bir hava.

Ancak unutulmaz bir Oscar topluluğu, muhteşem bir frak veya zarif bir smokinle bitmiyor. Aksesuarlar tamamen başka bir seviyeye bakabilir. Bu yıl, kırmızı halı bir dizi şovu durduran ekstra gördü. Rita Morena‘nin beklenmedik Adrienne Landau tüylü başlığı, göz kamaştırıcı elmaslara benzer Maddie Ziegler, Vanessa Hudgens ve Travis Barker. Birkaç yıldız, kalplerine yakın güçlü mesajlar vermenin bir yolu olarak kıyafetlerine kurdeleler de ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1322572/oscars-2022-the-most-eye-catching-accessories-on-the-red-carpet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın