Orville’den Anne Winters, Günlük 5 Dolarlık Bu Güzellik Ürününü Kullanıyor


E!: Bu asırlık tartışmayı bitirin. Önce saçını mı yoksa makyajını mı yapmak daha iyi? Nedenini açıkla.
AW: Bu aslında bir savurganlık. Saçımla sıfırdan başlıyorsam, duşta olduğu gibi fönle kurutun, sonra kıvırın vs.. kesinlikle önce saçlar. Genelde saçımı yaparım ve birkaç gün öyle bırakırım ve rötuş yapmak çok kolay, bu yüzden her zaman ondan sonra makyaj yapacağım. Son zamanlarda hiç zaman almayan klipsli topuz stilini gerçekten çok seviyorum, bu yüzden o günlerde kesinlikle makyaj ilk.

E!: Hazır olduğunuzda müzik dinliyorsanız, kendinizi en iyi şekilde hissetmenize yardımcı olacak bazı popüler şarkılar nelerdir?
AW: 2000’lerin başındaki çalma listem HER ZAMAN çalıyor! her şeyden dinlerim bu kedi Bebekler, Lil Wayne, Beyonce, Ejderha ve baharat Kızlar. Herhangi bir gerileme benim reçelim! Açık ara en sevdiğim şarkı Eve’in “Let Me Blow Ya Mind”.

E!: Vaktiniz kısıtlıysa evden çıkmadan önce sürdüğünüz tek güzellik ürünü nedir?
AW: Evden asla benimkini almadan çıkmam. Covergirl Lash Blast Hacim Maskara üzerinde! Ve benim karmeks dır-dir Her zaman çantamda.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337199/get-ready-with-the-orville-anne-winters?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir