Orville Peck, Bronco Turunda Hayranlarının “Oldukları Kişi Olmasını” İstiyor


Tebrikler! Az önce şehirdeki en sıcak biletlere kulis bileti aldın.

COVID-19’un canlı eğlenceye ara vermesinin ardından, en sevdiğiniz sanatçılar yepyeni turlar ve deneyimlerle yola çıkmaya ve izleyicileri güvenle eğlendirmeye hazır. Ve nerede olursanız olun, yılın mutlaka görülmesi gereken her konserine tam erişim bileti sunuyoruz. E!’nin Sahne Arkası Geçişine hoş geldiniz.

her gece Orville Peck‘s bronko Tur, gösteri – tüm ülke konserlerinin yapması gerektiği gibi – bir “Yeehaw!” ile başlıyor. Ardından, grup halinde, maskeli şarkıcı, sıcak bir Delta esintisi gibi sahneye çıkıyor ve beraberinde yaklaşık iki saat süren neşeli şarkılar, baygın baladlar ve kendine has “şanlı üzüntü”nün doyurucu bir dozunu getiriyor.

2017’de müzik sahnesine çıktığından beri, Orville kimliğini bir maskenin sıkı bandının (ve genellikle uzun akan, beraberindeki saçağın) altına sardı. Göçebe yaşam tarzının ayrıntıları yıllar içinde sızmış olsa da -Güney Afrika’da büyüdü, bale ve klasik tiyatro eğitimi aldı ve Londra’nın Batı Yakası’nda ve Toronto’daki küçük salonlarda performans sergileyerek dişlerini kesti- country star fiziksel olanın ötesindedir: kükreyen macera, dünyayı sarsan kayıp ve kapsamlı seyahatlerinden neredeyse romantizm hikayeleri aracılığıyla.

Aslında, Mart 2020’de, Orville ve grubu, koronavirüs pandemisi aylarca süren planlarını durdurup sanatçıyı kendi tanımladığı bir “duygusal ve psikolojik hesaplaşmaya” yönlendirdiğinde “büyük, uluslararası bir tura” “yaklaşık bir hafta” vardı. ” Ancak etrafı toz bulutu sararken, Orville’in ikinci albümü bronkosisin içinden dörtnala geldi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333125/how-orville-peck-is-encouraging-fans-to-be-who-they-are-on-his-bronco-tour?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel