Ortağı DC Young Fly Hakkında Her Şey – Hollywood Life


jacky oh koca


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Hem Bayan Jacky Oh hem de DC Young Fly, hit realite dizisinde rol aldı. Vahşi ‘n OutNick Cannon’la birlikte.
  • İkisi evli değildi, ancak 2015 yılında çıkmaya başladılar.
  • 1 Haziran 2023’te Jacky’nin aniden vefat ettiği haberi geldi.

Birçok ünlü sima ortaya çıktı Nick Cannonhit şov, Vahşi ‘n Out son yıllarda, geç TV kişiliği de dahil olmak üzere Bayan Jacky Oh (d. Jacklyn Smith). Maalesef 1 Haziran 2023’te, TMZ Jacky’nin 31 Mayıs’ta öldüğünü doğruladılar, ancak bir ölüm nedeni açıklamadılar. Daha önce silinen bir sosyal medya gönderisinde, çıkış başına bir “anne makyajı” için Miami’de olduğu iddia edildiği ortaya çıktı. 32 yaşındaki geç öldüğünüzde, uzun süredir birlikte olduğu partneri hakkında bilinmesi gereken her şey burada. DC Genç Sinek31.

jacky oh koca
Bayan Jacky Oh ve erkek arkadaşı DC Young Fly. (Sahne)

Bayan Jacky Oh’un Kocası Kimdir?

Jacky ve DC (d. John Whitfield) evli değildi, ancak 2015’ten beri çıkıyorlardı. Çiftin yaklaşık sekiz yıllık romantizmi, Haziran 2023’te ölüm haberlerinin manşetlere çıkmasıyla aniden sona erdi. Vahşi ‘n Out rahmetli kız arkadaşının yanında. Dahası, 31 yaşındaki aynı zamanda bir internet kişiliği ve 2013 yılında Vine’daki videoları viral hale geldiğinde ün kazanan bir YouTuber.

Hit TV şovundaki ve internetteki çalışmalarının yanı sıra, DC aynı zamanda son turunu aracılığıyla duyuran gururlu bir şarkıcı. instagram Şubat 2023’te. “Bir sonraki adam ne yapar diye asla endişelenmeyin!!! Dua etmeye devam ediyorum ve #NoDayzOff #CominToACityNearYou görevi üzerinde çalışıyorum.” Hit şarkılarından bazıları arasında “24 Saat”, “İnanç ve Umut” ve “İyi Thang” yer alıyor.

Bayan Jacky Oh ve DC Young Fly’ın Çocukları

“2 Shots” şarkıcısı sadece bir aktör ve müzisyen değil, aynı zamanda gururlu bir baba! Jacky ve DC, yaklaşık on yıllık aşkları boyunca üç çocuğu ağırladı. Beş kişilik aileleri dahil Nova6, nala2 ve Prens, 11 ay En son DC, çok güzel bir paylaşım yapmak için Instagram hesabına gitti. fotoğraf döngüsü çocukları ile Jacky’nin ölümünden sadece bir hafta önce. Gönderiye kalp göz emojileriyle birlikte “Eve gelmenin en iyi yanı” açıklamasını yaptı.

Jacky ayrıca 2023 Anneler Günü’nü bir paylaşım yaparak kutladı. Fotoğraf 7 Mayıs’ta çocuklarıyla birlikte “Önümüzdeki hafta sonu Anneler Günü! Doğrudan ağzımdan çıkan bu güzel bebeklere bak. [cat emoji], ”o sırada dokunaklı fotoğrafın açıklamasını yaptı. Yaklaşık bir yıl önce, Jacky ve erkek arkadaşı onu yanına aldı. Youtube kanalı oğulları Prince’in yüzünü dünyaya göstermek için. “Oğlumuzu kendimize ayırdığımız harika bir 5 ay oldu ama Youtube ailemin erkek bebekle tanışmak için can attığını biliyorum! Alanımıza saygı duyduğunuz için teşekkür ederiz, hepiniz biliyorsunuz ki 2023’e sizi onunla tanıştırmadan giremezdim!!”, o sırada videoya altyazı ekledi.

DC Young Fly’ın Kız Arkadaşı Nasıl Öldü?

Jacky’nin ölüm haberi, yukarıda belirtildiği gibi 1 Haziran 2023’te manşetlere taşındı, ancak resmi bir ölüm nedeni açıklanmadı. Ölümünün ortasında, resmi twitter için Vahşi ‘n Out DC ve ailesine başsağlığı dileyen bir bildiri yayınladı. “Dünyanın Jacky Oh olarak tanıdığı yetenekli Jacklyn Smith’in vefatından derin üzüntü duyduk. Vahşi N’ Out Etkisi sonsuza kadar değer verilecek ve özlenecek olan aile üyesi,” ilk cıvıldamak Okumak. Jacky Oh, grubun sevgi dolu bir arkadaşı ve sevgili meslektaşıydı. Vahşi N’ Out beş sezon boyunca kadroda. Daha da önemlisi, üç güzel çocuğa sahip harika bir anneydi.”

Açıklama, ağ adına DC’ye olumlu notlar gönderilerek sona erdi. “BET Media Group, Smith ailesi DC Young Fly’a içten başsağlığı diliyor. B Simone, Nick Cannon ve bu zor zamanda Jacky Oh’u seven ve ona değer veren tüm arkadaşlar,” son tweet okundu. Şu anda DC, kız arkadaşının vefatıyla ilgili bir basın açıklaması yayınlamadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ms-jacky-oh-husband-5111072/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir