Orlando Bloom’un Nişanlısı Katy Perry, Eski Sevgilisi Miranda Kerr ile Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Orlando Bloom'un Nişanlısı Katy Perry, Eski Sevgilisi Miranda Kerr ile Yeniden Bir Araya Geldi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Katy Perry38 ve nişanlısı orlando çiçeği‘nin eski karısı miranda kerr, 39, geçenlerde Los Angeles, CA’daki G’Day USA’s Art Gala’da birbirlerini selamladılar ve fotoğraf çektirdiler. Şarkıcı ve model, unutulmaz anlarda inanılmaz kıyafetler giydi ve kameralara kulaktan kulağa gülümsedi. Katy metalik altın kolsuz kısa bir üst ve ona uygun uzun bir etek giymişti ve Miranda uzun kolsuz beyaz bir elbise giymişti.

Katy Perry, Miranda Kerr
Katy ve Miranda galada poz veriyor. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

“Roar” şarkıcısı ayrıca koyu renkli saçlarını topladı ve makyajı yerinde olduğu ve görünüşüyle ​​mükemmel bir şekilde uyum sağladığı için küpelerle süsledi. Eski Victoria’s Secret meleği, uzun dalgalı saçlarını açık bırakmayı tercih etti ve görünümünü ışıltılı gümüş renkli topuklu ayakkabılarla tamamlarken küpelerle de aksesuar olarak kullandı. Katy, üzerinde adının yazılı olduğu beyaz bir kart tutarken, bayanlar bir noktada güldüler bile.

Katy Perry, Miranda Kerr
Hanımlar birbirinden güzel elbiselerini sergiledi. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Katy ve Miranda’nın son birlikteliği, Miranda’nın 12 yaşındaki oğlunu paylaştığı Orlando’dan ayrılmasından yaklaşık 10 yıl sonra geliyor. Flynn. Katy, 2016’da Orlando ile çıkmaya başladı, 2019’da onunla nişanlandı ve çiftin şimdi iki yaşında bir kızı var. Papatya. Hem Katy hem de Miranda, birbirlerine çok destek olmaları ve aralarındaki ayrı aşklara rağmen dostane bir ilişkiye sahip olmaları ile tanınırlar. Yüzüklerin Efendisi yıldız.

Başarılı güzeller, hem unutulmaz anlarda birbirlerine iltifat ettiler hem de birbirlerine olan nezaketleri hayranları için oldukça ilham verici oldu. Katy, 2020’de doğum yaptıktan sonra işe döndükten kısa bir süre sonra bir kamera arkası paylaştı. Instagram fotoğrafı şirketindeki işinden amerikan idolüve Miranda cesaretlendirici ve sevgi dolu sözlerle yanıt vermekte gecikmedi. “Aman Tanrım, harikasın! Seni seviyorum,” yazdı.

Bundan aylar önce Miranda, Katy’nin hamilelik duyurusunu da beğenmişti. Bir kaynak daha önce bize Orlando’nun müstakbel eşi ve eski karısının çok iyi arkadaş olduklarını ve Daisy’nin doğumundan sonra Katy’nin onu Miranda ile tanıştırmak için sabırsızlandığını söylemişti. Kaynak ÖZEL olarak, “Ziyaret için hazır olur olmaz Katy, Miranda’yı kollarını açarak karşılayacak” dedi. HollywoodYaşamı zamanında. “O ve Katy’nin harika bir ilişkisi var ve gerçekten arkadaşlar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/orlando-bloom-fiancee-katy-perry-ex-miranda-kerr-reunite-gday-usa-art-gala-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir