Orlando Bloom Ukrayna’yı Ziyaret Etti ve Başkan Zelensky ile Görüştü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Orlando Bloom Ukrayna'yı Ziyaret Etti ve Başkan Zelensky ile Görüştü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kredisiz/AP/Shutterstock

orlando çiçeği Geçtiğimiz hafta sonu Ukrayna’nın başkentine giden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Volodymyr Zelensky başkanlık sarayında. 46 yaşındaki Bloom, 45 yaşındaki Zelensky’ye “Ukrayna halkının olağanüstü sabırlı doğasını görmek pek çok yönden çok cesaret verici” dedi. Bağımsız, savaşın parçaladığı ülkeyi gezdikten sonra. “Ve elbette, cesaretlerine, kararlılıklarına, azimlerine ve dayanıklılıklarına yansıdığını düşündüğüm mesajlarınız.”

Orlando Bloom Ukrayna'yı Ziyaret Etti ve Başkan Zelensky ile Görüştü: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kredisiz/AP/Shutterstock

UNICEF Elçisi olarak Bloom, Rus işgalinin ülkenin gençliğini nasıl etkilediğini anlattı. “Çocukları görmek, onların gözlerinde endişeyi görmek aşikar ama yine de Ukrayna halkının gücü gerçekten hayranlık uyandıran bir şey ve tabii ki bunun sebebi sizin mesajlarınız.” the Karayip Korsanları aktör.

Oyuncu hakkında konuştu beş kişilik bir aile ile tanışmak dört çocuğu daha evlerine alan. “Kurumsallaşmış” çocuk yetiştirme yöntemleri yerine “İnşallah bu ülkenin çocukları böyle bir gelecek” dedi. Bloom ayrıca Zelensky’ye, UNICEF’in kayıp çocuklar konusunu “dünyanın geri kalanının izlediği gibi inanılmaz derecede ciddiye aldığı” konusunda güvence verdi.

Orlando Bloom Ukrayna'yı Ziyaret Etti ve Başkan Zelensky ile Görüştü: Fotoğraflar – Hollywood Life
(Kredisiz/AP/Shutterstock)

Zelensky paylaştı video toplantıdan kısa bir süre sonra. Ukrayna cumhurbaşkanı, “Ukrayna’da binlerce okul hasar gördü veya tamamen yıkıldı” diye yazdı. “Neredeyse 2,7 milyon Ukraynalı okul çocuğu çevrimiçi veya karma bir formatta eğitim almak zorunda kalıyor. Yaklaşık 1,5 milyon Ukraynalı erkek ve kız çocuğu depresyon, kaygı ve diğer psikolojik sorunlar geliştirme riski altındadır. … Görüşmede özellikle çocukların çıkarlarına odaklanan insani yardım projelerini ve yeniden yapılanma konularını ele aldık. @unicef ​​ve ekiplerimiz çeşitli yönlerde çalışacak, zaferi yaklaştıracak ve Ukraynalı çocuklara mutlu bir çocukluk geri getirecek.”

Orlando Bloom Ukrayna'yı Ziyaret Etti ve Başkan Zelensky ile Görüştü: Fotoğraflar – Hollywood Life
(Kredisiz/AP/Shutterstock)

Bloom, “2016’dan beri ilk seyahatim için bugün Ukrayna’ya geldim” dedi. altyazılı 25 Mart Instagram gönderisi. “Orada olduğumdan beri savaşın ülke genelinde tırmanmasını asla beklemezdim. Ancak bugün, çocukların oynaması, öğrenmesi ve psikososyal destek alması için güvenli, sıcak ve besleyici bir alan olan @UNICEF tarafından desteklenen bir Spilno merkezinde çocukların kahkahalarını duyduğum için şanslıydım. Spilno, Ukraynaca ‘birlikte’ anlamına geliyor ve burada bu merkezlerden 180’den fazla var. Bugün ziyaret ettiğim, güvenliklerini sağlamak için metronun derinliklerine inşa edilmişti.”

17 Mart’ta Uluslararası Ceza Mahkemesi, Rusya Devlet Başkanı hakkında tutuklama emri çıkardı. Vladimir Putin Ukraynalı çocukları Rusya’ya sınır dışı etme planı olduğu iddiasıyla ilgili olarak, başına CNN. Mahkeme, “Bay Putin’in bireysel cezai sorumluluğa sahip olduğuna inanmak için makul gerekçeler” olduğunu söyledi. ” Kremlin suçlamaları “çirkin ve kabul edilemez” olarak nitelendirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/orlando-bloom-visit-ukraine-president-volodymyr-zelensky-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir