Orlando Bloom, Santa Barbara’da Okyanusta Yüzmek İçin Üstsüz Gidiyor – Hollywood Life


Orlando Bloom


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Clint Brewer Fotoğrafçılığı / AIM / BACKGRID

Orlando Bloom iyi görünüyor! Yakışıklı aktör, 30 Mayıs’ta Santa Barbara’da tek başına yüzmek için üstsüzdü ve paparazzilerin uzaktan mükemmel bir şekilde yakaladığı yırtık absini sergiledi. 45 yaşındaki Orlando, gün ortası suya girerken kırmızı bir mayo ve siyah bir şapka giydi. bu karnaval sırası star ayrıca aşırı seksiliğini artıran kirli sakalını da salladı.

Orlando Bloom
Orlando Bloom 30 Mayıs’ta Santa Barbara’da (Fotoğraf: Clint Brewer Photography / AIM / BACKGRID)

Orlando çıplak göğsünü sergilemeye yabancı değil. Geçen ay, hayranlar Orlando’nun bir film setinde gömleksizken sahte dövmeler yaptırdığı fotoğrafların ağzını açmıştı. bu Yüzüklerin Efendisi aktör gururla gülümsedi ve göğüs kaslarına dövme yapan iki kartal mürekkebiyle onu çekime hazırlayan makyaj sanatçısının ayna özçekimini çekti.

Orlando Bloom
Orlando Bloom (Fotoğraf: Elder Ordonez / SplashNews)

O sırada Orlando New Castle, Kentucky’de yeni filmini çekiyordu. Kırmızı Sağ El. Onun nişanlısı Katy Perry ve 1 yaşındaki kızları papatya güvercini Ayrıca bir süredir Orlando ile birlikte yaşıyorlardı. Bu, 37 yaşındaki Katy tarafından röportaj sırasında ortaya çıktı. Chelsea İşleyiciOrlando’nun 11 yaşındaki oğluyla ilişkisi sayesinde anneliğe bakışının nasıl değiştiğini açıkladığı podcast’inde, Flynngeçmiş evliliğinden Miranda Kerr.

“Orlando, şu an 11 yaşında olan ilk çocuğu Flynn ile ne kadar harika bir baba olduğunu görmeliyim. Yani bu kesinlikle beni en çok etkiledi,” dedi “Daisies” hit yapımcısı. “İçimdeki bir şey, ‘Sen, 30’ların ortalarında. Bu adam hoş. Yetiştirmek gerekir.’ ”

bu amerikan idolü yargıç Orlando ile Şubat 2019’dan beri nişanlı. Soruyu üç yıllık flörtün ardından Sevgililer Günü’nde sordu. Çift, kısmen COVID-19 salgını nedeniyle hala evlenmemiş olsa da, mutlu bir şekilde aşıklar ve kız bebeklerini ilk sıraya koyuyorlar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/orlando-bloom-shirtless-ocean-santa-barbara-photo/

Yorum yapın

SMM Panel