Orlando Bloom Nişanı ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Orlando Bloom Nişanı ve Daha Fazlası – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

  • Katy Perry bir şarkıcı.
  • Şu anda aktör Orlando Bloom ile nişanlı.
  • Bir zamanlar aktör/komedyen Russell Brand ile evliydi.
  • Katy ve Orlando, 2 yaşındaki kızı Daisy’yi birlikte paylaşıyorlar.

Katy Perry37, dünyanın en ünlü pop şarkıcılarından biri olabilir, ama aynı zamanda oldukça ilginç bir romantik hayat da sürdü. Yetenekli yıldız şu anda oyuncuyla nişanlı Orlando Bloom45 yaşında, iki yaşındaki kızını paylaştığı Papatyave bir zamanlar aktör ve komedyenle evliydi. Russell Markası47. Her iki aşk da yıllar boyunca birçok manşet oldu ve Katy onlarla ilgili duygularını hem sosyal medyada hem de röportajlarda paylaşmaktan çekinmedi.

Orlando ile nişanı ve Russell ile evliliği hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz!

Katy ve Orlando

Katy Perry, Orlando Bloom
Katy ve Orlando bir etkinlikte. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Katy ve Orlando nasıl tanıştı?

Katy ve Orlando ilk olarak 2016 Altın Küre Ödülleri’nde bir araya geldi. O gece hoşça sohbet ettikten sonra flört ederken görüldüler ve bu hemen sevgili dedikodularına yol açtı. Romantizmini yaptılar Instagram Birkaç ay sonra, Mayıs 2016’da Katy, Cannes’da yukarıda görülebilen büyük bir merdivende uzanırken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladığında resmiyet kazandı. İkisi de beyaz cübbeler giymişti ve o zekice “yapamayız” başlığını attı.

Parite 2017’nin başlarında ayrılmaya devam etti, ancak 2018’e kadar uzlaştılar. İkisi de birlikte geçirdikleri zamanın daha unutulmaz fotoğraflarını paylaştılar ve ayrıca Katy’nin 24. doğum günü kutlaması da dahil olmak üzere çok sayıda gezide görüldüler.

Katy ve Orlando ne zaman nişanlandı?

Orlando, 2019 Sevgililer Günü’nde Katy’ye evlenme teklif etti. Katy ona ortası yakut kırmızısı olan 5 milyon dolarlık çiçekli pırlanta yüzük hediye etti. Instagram’da yüzüğünün yakından çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve bu gönderide yakın çekim yüzleri de kısmen resmedildi. Orlando, teklif ettiği odayı tonlarca kırmızı kalp şeklinde balonla süsledi ve gerçekten eşsiz bir deneyim gibi görünüyordu. Gelin adayı gönderiye “tam çiçeklenme” yazdı.

Muhabbet kuşlarının düğününün 2019’un sonunda Japonya’da gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak ertelediler ve daha sonra COVID pandemisi vurduğunda tekrar ertelediler. “2020’de artık plan yapamazsınız çünkü o planlar hep iptal oluyor… Şu anda herkes birer hafta can almak zorunda” dedi. Ayna 25 Temmuz 2020’de yayınlanan bir röportajda. Kızlarıyla birlikte hamileliği sırasında “Elbette bu gelecekte olacak ama şimdilik sadece sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmek istiyoruz” diye ekledi.

Katy & Orlando’nun kaç çocuğu var?

Katy ve Orlando, kızları Daisy’yi Ağustos 2020’de karşıladılar. Doğumu, yukarıda görülebilen küçük kızın minik elinin sevimli siyah beyaz bir fotoğrafı ve UNICEF’in resmi Instagram sayfasında bir başlık ile duyurdular. Doğumdan kısa bir süre sonra UNICEF’e konuşan Katy ve Orlando, “Kızımızın güvenli ve sağlıklı gelişinden sevgi ve merakla uçuyoruz” dedi.

Geldiğinden beri, Daisy ünlü ailesiyle sayısız gezide görüldü ve ikisi de röportajlarda ve çevrimiçi olarak onun üzerine fışkırdı. “Anne olduğumda aradığım her şeyi buldum. Bu derin, derin sevgi için minnettarım ve anne kulübüne katılmaktan onur duyuyorum. En Mutlu Anneler Günü,” Katy, Mayıs 2021’deki ilk Anneler Günü’nde bir tweet yazdı.

Katy ve Russel

Katy Perry, Russell Brand
Katy ve Russell birlikte poz veriyor. (Matt Sayles/AP/Shutterstock)

Katy ve Russell nasıl tanıştı/nişanlandı?

Katy ve Russell ilk kez 2008’de, onun filmi için bir kamera hücresi çekerken tanıştılar. Onu Yunancaya Getirin. 2009’da çıkmaya başladılar ve kısa süre sonra etkinliklerde ve birlikte başka gezilerde görüldüler. “Çekim yaparken Onu Yunancaya Getirin, onunla bir kamera hücresi yaptım. Sahnem onunla sevişmemi istedi,” dedi Katy çekicilik 2010 röportajında ​​​​toplantıları hakkında. “Ve olay yerinden sonra merdivenlerden inerken tavşan gibi zıplıyordum. Mutlu olduğumda tavşan gibi zıplarım – biraz çocuksu oluyorum. Bana Noel Arifesi telaşı veriyor.”

Çift, Russell’ın Hindistan’da bir dağın eteğinde bir çadırda evlenme teklif etmesinin ardından 2010 Yılbaşı Gecesi’nde nişanlandı. Haberi Ocak 2010’da temsilcileri aracılığıyla mutlu bir şekilde duyurdular.

Katy ve Russell ne zaman evlendi?

Katy ve Russell, Ekim 2010’da “Yaparım” dediler. Hindistan’da geleneksel bir Hindu töreninde yemin ettiler ve iki ay sonra Russell, yeni karısı hakkında fışkırmaktan kendini alamadı. Ellen DeGeneres Gösterisi. “Gerçekten mutlu bir evliliğim var” dedi. Katy daha sonra şovda kendi görünüşü sırasında evlilik hakkında fışkırdı. “Biz sadece gerçekten iyi arkadaşız. … En sevdiğimiz zaman sadece evde kedilerimizle vakit geçirmek ve eğlenmek” dedi.

Katy ve Russell ne zaman ayrıldı?

Kasım 2011’de, Katy ve Russell’ın evliliğinin tehlikede olduğuna dair söylentiler dolaşmaya başladı ve sonraki ay, ayrıldıkları doğrulandı. Russel, bir röportaj sırasında aşklarının yürümemesinin nedeninin hayatlarının farklı noktalarında olmaları olduğunu açıkladı. Howard Stern Temmuz 2012’de. “Genç, başarılı ve kendini adamış biri” dedi. “[The reality is] yapana kadar tam olarak anlayamazsın. Evlilik ve çocuk sahibi olma fikrine gerçekten meraklıydım.”

Haziran 2013’te Katy, boşanma hakkında da yorum yaptı. “O çok akıllı bir adam ve onunla evlendiğimde ona aşıktım” dedi. moda. “[But] 31 Aralık 2011’de benden boşanacağını mesaj attığından beri ondan haber almadım diyelim.” Russell’ın başarısından korktuğunu iddia etmeye devam etti. “Onunla tanıştığımda ilk başta bir eşit istedi ve bence çoğu zaman güçlü erkekler bir eşit istiyor, ama sonra o eşiti alıyorlar ve ‘eşitliği kaldıramıyorum’ diyorlar. Turda patron olduğum atmosferden hoşlanmadı” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/katy-perry-husband-4874426/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir