Orlando Bloom, Gömleksiz Selfie’de Göğüs Dövmelerini ve Karınlarını Ortaya Çıkardı: Fotoğraf – Hollywood Life


Orlando Bloom


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Yaşlı Ordonez / SplashNews

Orlando Bloom bir film setinden yeni göğüs dövmelerini sergiledi. 45 yaşındaki aktör, 12 Mayıs Perşembe günü Instagram’a gitti ve göğsünde gururla karın kaslarını ve yeni mürekkebini giyen gömleksiz bir ayna özçekimi paylaştı. Yeni filmi için olduğu anlaşılan dövmeler, Kırmızı Sağ El, göğüs kaslarına mürekkeplenmiş iki kartal içerir. bu Yüzüklerin Efendisi star ayrıca makyaj sanatçısı çekerken gülümserken bıyık ve sakal taktı Britanya Beyazı onu filme hazırlamak için.

Orlando gönderide, yakında çıkacak olan gerilim filminin şu anda yapım aşamasında olduğu New Castle, Kentucky’deki zamanından daha fazla fotoğraf paylaştı. Bir fotoğrafta Orlando, kulağının altında siyah mürekkeple yazılmış ve “siz, aile, hayatta kalma” yazan küçük bir dövmeyi gösterdi. O fotoğrafta mavi ve gri bir şapka ve beyaz bir tişört giymişti.

İngiliz aktör ayrıca Buddy’s Place lokantasının dışındaki bir bankta sevimli küçük bir köpekle poz verdi. Görevini, kasabada bir gün batımını ve gece bir ağaçta bir baykuşu yakalayarak, kuş uçup gitmeden önce ıslık çalarken tamamladı. “bazı set bits n bobs #bts & n 🦉,” Orlando başlığında yazdı.

Orlando Bloom
Orlando Bloom, 16 Temmuz 2013’te New York’ta (Fotoğraf: Elder Ordonez / SplashNews)

Orlando, yıldızların da yer aldığı yeni filmi üzerinde çalışıyor. Andie MacDowell, Scott Haze, Garrett Dillahunt, Mo McRaeve Brian Geraghty. nişanlısından ayrı kalacak Katy Perry ve 1 yaşındaki kızları papatya güvercinihem de oğlu Flynn11, eski karısıyla paylaştığı Miranda Kerr. 37 yaşındaki Orlando ve Katy, Şubat 2019’dan beri nişanlılar, ancak COVID-19 salgını nedeniyle düğün planları suya düştü.

“Hala hedef bulmaya çalışıyoruz [and] konum,” dedi “Roar” hitmaker Kyle ve Jackie O Gösterisi Şubatta. “Hala işe yaraması için uğraşıyoruz. Ama her birkaç ayda bir, yeni varyant gibi! Yeni varyant! Yeni varyant!” Katy ekledi.

Düğün planları istedikleri gibi gitmese de Katy ve Orlando, kız bebekleriyle birlikte hala çok mutlu bir hayat yaşıyorlar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/orlando-bloom-chest-tattoos-shirtless-selfie-photo/

Yorum yapın