Orlando Bloom, Gömleksiz Selfie’de Göğüs Dövmelerini Sergiliyor


Gömleksiz selfie trendi tüm hızıyla devam ediyor.

Orlando Bloom karın kaslarını, dövmelerini ve arsız gülümsemesini sergiledi bir fotoğraf 12 Mayıs’ta Instagram’da paylaşıldı. Doğal olarak, hayranlar fışkırmak için yorum bölümüne gitti. Karayip Korsanları aktör.

Bir kullanıcı Orlando’nun “#parçalanmış” olduğunu yazdı. Bir başkası, kırmızı bir kalp emojisiyle birlikte “Orlando çiçek mi? Bir duygu” yazarak araya girdi.

45 yaşındaki oyuncu, saç ve makyaj fragmanı gibi görünen bir şekilde çekilen gömleksiz selfie’ye “bazı set bits n bobs #bts & n” yazdı.

dahil olmak üzere iki çocuk babası olmasına rağmen Papatya Güvercini20 ay, nişanlısı ile Katy Perry-korkunç baba vücudunun Orlando için gelmediği açık.

Orlando’nun üstsüz anına ağaçtaki bir baykuşun videosu, bir lokantanın dışında otururken çekilmiş bir fotoğrafı ve boynundaki dövmeli sözcüklerin yakın plan çekimi eşlik etti.

Şimdi, bazı hayranlar tüm bu ekstra mürekkebin nereden geldiğini merak ediyor olabilir. Ne de olsa Orlando’nun gönderisini paylaştığında göğsünde iki dev kartal dövmesi yoktu. yarı gömleksiz bir fotoğraf Kasım 2021’de. Ama görünüşe göre bu yeni eklemeler sadece onun yaklaşmakta olan filmi için.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330945/orlando-bloom-shows-off-chest-tattoos-in-shirtless-selfie?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın